Posts Tagged ‘Alpaslan Yıldız’

BTSO bünyesinde eğitim sektörü sorunlarını çözmek için aday oldular

3 Nisan Salı günü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda komiteler ve meclis üyeleri seçimi var. Bu nedenle, komitelerde kıran kırana seçim mücadelesi gözleniyor. Örneğin… Eğitim sektörünün kayıtlı olduğu 340 üyeli 59. Komite’de... devamını oku... | Paylaş!

01

04 2018

Alpaslan Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın demokrasi mücadelesinin anlattığı kitabıyla Beştepe’de

Bursa siyaset kamuoyunda Alpaslan Yıldız önce AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı olarak dikkat çeken çalışmalar yaptı. Yıldız halen AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve yeni oluşturulan Turizm ve Kültür Komisyonu Başkanı olarak görev... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2016

Düşten projeye… Bursa’yı “golf merkezi” yapmak üzere ilk adım atıldı

Ülkemizde golf sporu yeni yeni gelişiyor ve yaygınlaşıyor, ama dünyada çok özel bir yeri var. Üstelik, turizme en büyük katkıyı yapan spor dalı. Çünkü… Genelde yüksek gelir düzeyine sahip olan golfçüler, tatil için gidecekleri... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2016

Alpaslan Yıldız’ın, Erdoğan’ın demokrasi mücadelesini anlattığı kitabı büyük ilgi gördü

AK Parti’de Turizm ve Kültür Komisyonu Başkanlığı görevi üstlenen Alpaslan Yıldız’ın kaleme aldığı “Bir MİLLİ İRADE RealiTEsi” adlı kitap büyük ilgi gördü. Türkiye’nin demokrasi mücadelesi içinde Cumhurbaşkanı... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2016

Siyaset de turizmi gündemine aldı… AK Parti’den Bursa turizmine komisyon desteği

Bursa’nın yeni vizyon planı içinde turizm ayrı bir yer tutuyor. Üstelik, Bursa özellikleriyle her alanda turizm kapasitesine sahip bir kent. Nitekim… Bir yandan Valilik, diğer yandan Büyükşehir Belediyesi turizmle ilgili çok özel... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2016

AK Parti İl kongresinden yansıyanlar: Seçim dönemi restorasyon listesi ve çok özel konuklar

AK Parti’nin dün yapılan il kongresinde delegelerin onayına sunulan liste, tam anlamıyla seçim dönemi restorasyon listesi görünümünde. Bu dönem Cemalettin Torun’la birlikte yürüyen kadrolar yerlerini korurken, belli bir dönem... devamını oku... | Paylaş!

11

01 2015