Posts Tagged ‘Anıtkabir’

Bozbey, Anıtkabir özel defterine yazıp Atatürk’e söz verdi: Bu yolda Allah utandırmasın ve Bursa’mı da örnek ve lider bir kent yapabilelim

CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey, sabah Anıtkabir’deki deftere yazdığı mesajına, “Bugün senin huzurunda, senin evladın olarak gurur doluyum” cümlesiyle başlayıp Nilüfer’i anlattı ve şöyle devam... devamını oku... | Paylaş!

07

01 2019

CHP Büyükşehir Adayı olarak Anıtkabir’den yola çıkan Bozbey’in sloganı parti formatının ötesine geçti: Bursa’nın adayı

CHP Büyükşehir Adayı olarak Parti Meclisi tarafından cuma günü açıklanan Mustafa Bozbey cumartesi sabahı ilk olarak Anıtkabir’e giderek süreci başlattı. Atatürk’ün huzurunda Bozbey’e özel davetle Bursa’dan giden... devamını oku... | Paylaş!

07

01 2019

Ankara’ya çıkarma rekoru: İYİ Parti Bursa teşkilatı 215 kişiyle Akşener’i ziyaret etti

Aslında… Bu siyasi bir rekor olarak kayıtlara geçecek. Çünkü, hiçbir partide bu kadar kalabalık bir kadroyla Genel Başkan ziyaretine gidilmedi. O nedenle… Dr. Yahya Bahadır başkanlığındaki İYİ Parti İl Yönetim Kurulu ile ilçe... devamını oku... | Paylaş!

11

10 2018

Mehter ve senfoniyle başlayıp evrensel ve etkileyici bir duayla biten Beştepe’deki törenin dikkat çekici mesajları var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yemin sonrası Anıtkabir’e  gittiğinde, televizyon ekranlarında göreve başlama törenini izlemek üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önüne gelen 6 bin kişinin görüntüsü vardı. İzlerken, bugüne... devamını oku... | Paylaş!

12

07 2018

Çatkapı ziyarete gelen Emin Seymen ve ailesine Devlet Bahçeli’den sıcak ilgi: Ankara’ya her gelişinizde bekliyorum

Emin Seymen’i severiz… Candandır, girişkendir, Sorumluluk üstlendiğinde konusunu ciddiyetle takip eder. Geçen dönem MHP İl Yönetim Kurulu’nda Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. 24 Eylül’deki il... devamını oku... | Paylaş!

06

10 2017

Dr. Sadık Ahmet’in büyük Türk Yürüyüşü unutulmadı… Batı Trakyalılar 29 Ocak ruhunu Anıtkabir’de yaşattılar

Batı Trakya Türkleri Derneği Bursa Şubesi kongresinden önce aday olarak ziyaretimize gelen Dr. Ali Emin Latif ve İsmail Hayat seçildiklerinde neler yapacaklarını anlatırken ilk ilk sıraya şunu koydular: “29 Ocak ruhunu Bursa’da da... devamını oku... | Paylaş!

01

02 2017

29 Ekim’de Anıtkabir’de Atatürk’e koşanlar arasında Bursalı izciler de vardı

29 Ekim’de Türkiye’nin her yerinden insanlar Anıtkabir’de Atatürk’ün manevi huzuruna çıkmak için Ankara’ya adeta akın ettiler. Gidenler arasında… Bursa’dan da Uludağ İzcileri de vardı. Aynı zamanda... devamını oku... | Paylaş!

08

11 2016

Anıtkabir’de topuk sesleri… Bursalı kadın patronlar Atatürk’ün huzuruna çıktılar

Bugün 10 Kasım… Cumhuriyeti kuran ve özgür bir Türkiye’yi bizlere emanet eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümü. Her 10 Kasım’da olduğu gibi, Atatürk’ü yine büyük bir özlemle... devamını oku... | Paylaş!

10

11 2015