Etiket: Arzu Karataş

Kadın kanserleriyle mücadelede farkındalık buluşması… Bursa’da ünlülerle Pembe Gece

Arzu Karataş’ı bu kentte tanıyanların sayısı hiç de az değil. Acıbadem Bursa Hastanesi kurucu genel müdürü olarak yıllarca sağlık hizmeti verdi, fakat bir anda kanserle karşı karşıya kaldı. Halen Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin genel müdürlüğünü yürüten Karataş, kanserle savaşı sonrası farkındalığı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başarı öyküsünün adı Huriye Güdül… Hemşire olarak başladığı Acıbadem Hastanesi’nde Direktörlüğe yükseldi, ödülü de hak etti

Enerjisine, pozitif yaklaşımla sorun çözme özelliklerine, sıcacık ve doğal insan ilişkilerine hayran olunan kişiler vardır. Tanıdığımız için biliyoruz, Huriye Güdül tüm bu özelliklere, hatta fazlasına sahip. 2000 yılında İstanbul’da hemşire olarak Acıbadem’de göreve başladı, 2005’te Arzu Karataş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Acıbadem Bursa’da sürpriz görev değişimi: Arzu Karataş direktörlüğü Huriye Güdül’e bıraktı, Sibel Pasin Başhekim oldu

Bursa’daki sağlık kuruluşları arasında önemli bir yeri olan Acıbadem Bursa Hastanesi’nde yönetim katında yeni görevlendirmeler yaşandı. Kuruluşundan beri Direktör olarak görev yaptığı Acıbadem Bursa Hastanesi kurumsal yapısını güçlendiren isimlerin başında gelen Arzu Karataş bir süre önce Bursa’nın yanı sıra... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yaşama “pembe izler bırakmak” lazım… Kanseri yendi ve kadın kanserleriyle savaşın öncüsü oldu

Arzu Karataş’ı 10 yıl önce, Acıbadem Bursa Hastanesi açılışıyla tanıdık. İstanbul’dan geldi ve Hastane Direktörü olarak sorumluluk aldı. Ardından, Bursa’nın yanı sıra Acıbadem Bodrum Hastanesi direktörlüğünü de üstlendi. Fakat… Hiç ummadığı bir anda kanserle karşı karşıya kaldı. Fakat, kanserle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Onların yolları kanser mücadelesinde kesişti: Kayahan için en duygusal mesaj

Sözleri anlamlı şarkılar dinlemeyi sevenler için Pop Müzik Sanatçısı Kayahan Acar’ın ayrı bir yeri oldu. Yıllardır  bestelere duygu katan sözleriyle insanların kalplerine dokundu. Kansere uzun süre direndi, ama hafta içinde yaşama veda edip gitti. Ardından yayınlanan mesajlar arasında en duygulu olanına sosyal... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et