Etiket: Aybars Yılmaz

2002’de doğan ve neredeyse Türkiye’deki tüm üniversiteleri saran Ünitimsah’ın geleneksel bayramlaşması renkli geçti

2002 yılında Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gören bir grup Bursasporlu öğrencinin Aybars Yılmaz önderliğinde kurduğu Ünitimsah bugün ülkenin her yerini sardı ve neredeyse tüm üniversitelerde var. Bir anlamda… 18 yaşına giren Üniversiteli Timsahlar her bayram olduğu gibi, geleneksel bayramlaşma için bir kez daha bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

2002’de bir grup Bursasporlu üniversite öğrencisinin diktiği fidan çınar olup Türkiye’yi sardı, Afrin ve Afrika’ya uzandı: Ünitimsah her yerde

Yıl 2002… Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gören bir grup Bursasporlu öğrenci Aybars Yılmaz önderliğinde Ünitimsah’ı kurdu. Bir fidan gibi kısa sürede büyüyen Ünitimsah üniversite olan her ildeki Bursalı öğrencilerle kocaman bir çınara dönüştü. O günden beri… Bursa’dan giden taraftarlar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Keles’in girişindeki “Ne mutlu Türküm diyene” yazısı kaldırılınca kriz çıktı

Biz de… Önceki akşam sosyal medyada Aybars Yılmaz’ın paylaşımında fark ettik. O, Yörem Güncel gazetesi internet sitesinden alıntı yapmış. Yörem Güncel de MHP İl Başkanı Hasan Toktaş’ın Facebook paylaşımını yayınlamış. Konu… Keles’in girişinde yer alan taktaki Atatürk’ün “Ne mutlu Türküm diyene”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et