Posts Tagged ‘Balat’a giriş’

Korkulan oldu… Döviz savaşında yükselen kurlar maliyetleri arttırdı, hızlı tren Yenişehir-Bilecik ihalesi iptal oldu, Bursa-Yenişehir hattı da durdu

26

09 2018

Hızlı tren ve yük treni için Yenişehir’deki istasyon yeri tartışılıyor

Hızlı trenin Bursa İstasyonu’nun yeri belli. Mudanya Yolu’nda Geçit’in yanından Balat’a girişe yapılan viyadük üstüne fantastik bir proje olarak yapılacak. Yük treni için de aynı bölge planlandı. Yenişehir istasyonuyla ilgili... devamını oku... | Paylaş!

11

02 2018

Mahkemenin Geçit Kavşağı’nın açılmasına karar vermesi vatandaşı şaşırdı

Haberi… Olay gazetesi birinci sayfasından duyurdu. Aralık 2015’te Geçit Kavşağı’nın kapatılmasına açılan iptali davası sonuçlanmış ve mahkeme kavşağın açılmasına karar vermiş. Mudanya Yolu’nu kullananlar... devamını oku... | Paylaş!

04

07 2017

Kapatılan Geçit Kavşağı yerine Balat’a yeni giriş için Büyükşehir çalışmaya başladı… Hedef bayram sonu bitirmek!

Mudanya Kavşağı’nda 22 Haziran’da başlayan çalışmalar belli bir noktaya ulaştı ana güzergâh olan İzmir yönünde yol bugünden itibaren köprüden altından çift taraflı ulaşıma açılabilecek. Gelişmeleri aktarırken… Çok... devamını oku... | Paylaş!

31

08 2016

Balat çözümünden sonra sıra orada… Özdilek arkasındaki yerleşim yerleri ulaşımı için basit bir öneri

Geçit Kavşağı’nın dönüşlere kapatılması Balat’a girişleri olduğu kadar, Özdilek arkasında günden güne büyüyen yeni yerleşim bölgesinde yaşayanları da etkiledi. Burada oturanlar Bursa yönüne gidebilmek içim ya... devamını oku... | Paylaş!

21

06 2016