Etiket: BAOB

Mustafa Bozbey proje sunumu tarihini yine değiştirdi: 13 Mart Çarşamba saat 13.00’te

İlk programa göre… Millet İttifakı adına CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey proje sunumunu 4 Mart Pazartesi günü yapacaktı. Fakat Cumhur İttifakı adına AK Parti Büyükşehir Adayı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sunumunu 3 Mart Pazar günü yapınca 10 Mart Pazar’a erteledi. Ne var ki… Bozbey ekibi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’de “hayır” için çalışan genel başkan adaylarından sonra Ülkü Ocakları’nın eski genel başkanları da geliyor

Anayasa değişikliğine destek vermesinden sonra, MHP’de kurultay ve değişim isteyenlerin yanında bir de referandumda hayır kararı alan grup oluştu. Ülkü Ocakları’nın eski genel başkanları, o grup adına hayır çalışması için pazartesi Bursa’ya geliyor. Grupta… MHP Genel Başkan Yardımcılığı’ndan istifa eden... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Markalar şehri Bursa… Patronları, Bursa’dan nasıl ülke markası olduklarını anlatacaklar!

Yerelden genele, hatta biraz daha öteye geçip evrensele ulaşmak her işletmenin önce hayali, sonra hedefi. Bunu başaranlar da var. Onları da… Yeni kurulan Bursa Business Academy bir araya getiriyor. Bugün saat 12.45’te BAOB olarak bilinen Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi’ndeki oditoryumda başlayacak sempozyumda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Genç gıda mühendisi adaylarına hem meslek, hem yaşam dersi: Okul bitmeden işi öğrenecekler

Programı görünce ilgimizi çekti… Seçileli daha 3 ay oldu, ama TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Lale Yıldız göreve çok hareketli başladı. Bir yandan toplum adına gıda denetimi çalışmalarına katılıyor, bir yandan üyelerle ilgili projeler hazırlıyor, bir yandan mesleki adımlar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP’de hesap ve hedef büyük… Oyları yüzde 17 arttıracak formül için 32 bin üyeye “Masanı seç, harekeye geç” çağrısı

Çok değil… Daha 3 ay önce CHP İl kongresi sürecinde başkan adayı olarak Şadi Özdemir konuşmalarında hep şunu vurguladı: “Seçilirsem çalışma masaları ve izleme komiteleri oluşturup 2019 hedefiyle partiyi harekete geçireceğim.” İşte… İyi bir örgütçü ve başarılı bir planlamacı olan CHP İl Başkanı Şadi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et