Posts Tagged ‘BAOB’

Mustafa Bozbey proje sunumu tarihini yine değiştirdi: 13 Mart Çarşamba saat 13.00’te

İlk programa göre… Millet İttifakı adına CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey proje sunumunu 4 Mart Pazartesi günü yapacaktı. Fakat Cumhur İttifakı adına AK Parti Büyükşehir Adayı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş... devamını oku... | Paylaş!

09

03 2019

MHP’de “hayır” için çalışan genel başkan adaylarından sonra Ülkü Ocakları’nın eski genel başkanları da geliyor

Anayasa değişikliğine destek vermesinden sonra, MHP’de kurultay ve değişim isteyenlerin yanında bir de referandumda hayır kararı alan grup oluştu. Ülkü Ocakları’nın eski genel başkanları, o grup adına hayır çalışması için... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2017

Markalar şehri Bursa… Patronları, Bursa’dan nasıl ülke markası olduklarını anlatacaklar!

Yerelden genele, hatta biraz daha öteye geçip evrensele ulaşmak her işletmenin önce hayali, sonra hedefi. Bunu başaranlar da var. Onları da… Yeni kurulan Bursa Business Academy bir araya getiriyor. Bugün saat 12.45’te BAOB olarak bilinen... devamını oku... | Paylaş!

04

05 2016

Genç gıda mühendisi adaylarına hem meslek, hem yaşam dersi: Okul bitmeden işi öğrenecekler

Programı görünce ilgimizi çekti… Seçileli daha 3 ay oldu, ama TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Lale Yıldız göreve çok hareketli başladı. Bir yandan toplum adına gıda denetimi çalışmalarına katılıyor, bir... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2016

CHP’de hesap ve hedef büyük… Oyları yüzde 17 arttıracak formül için 32 bin üyeye “Masanı seç, harekeye geç” çağrısı

Çok değil… Daha 3 ay önce CHP İl kongresi sürecinde başkan adayı olarak Şadi Özdemir konuşmalarında hep şunu vurguladı: “Seçilirsem çalışma masaları ve izleme komiteleri oluşturup 2019 hedefiyle partiyi harekete... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2016