Posts Tagged ‘Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’

Hızlı trenin İstanbul’a kısa yoldan ulaşma fırsatı Osmangazi Köprüsü’nden rayların kaldırılmasıyla kaçtı, sorun şimdi İzmir’in!

Bursalılar anımsar… Osmangazi Köprüsü projesinde tren için raylar da vardı, ama yüklenici konsorsiyumun maliyet itirazı nedeniyle raylar projeden çıkarıldı. O tarihte… İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı olan Necati Şahin... devamını oku... | Paylaş!

29

08 2017

Seçime 1 hafta kala, sonuca en yakın tahmini Tüsivar’ın anketi verdi

Türkiye hiç de alışık olmadığı bir seçim yaptı ve ilk kez halkın oylarıyla cumhurbaşkanı seçti. Seçimin elbette farklı özellikleri var. Ama şu bir gerçek ki, seçim süreci de çok farklı oldu. 3 adayın yarıştığı o süreçte... devamını oku... | Paylaş!

11

08 2014

Bursalı Faruk Çelik’i özlemiş: “Şehrine hoş geldin Bakanım”

Demek ki… Siyasetçi kente hizmet verdiğinde, insanların dertlerine çare bulduğunda, sorunlarının çözümüne katkı koyup kalplerde iz bıraktığında nereye giderse unutulmuyormuş. Vatandaşın terazisi her zaman en hassas şekilde... devamını oku... | Paylaş!

09

08 2014

Hüseyin Çelik’e sorduk: Erdoğan sonrası kim Başbakan olur?

Olay Televizyonu’nun Ankara Stüdyosu’ndan Salı akşamı canlı yayınlanan program sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik’e doğrudan sorduk: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı seçilip... devamını oku... | Paylaş!

09

08 2014

Hüseyin Çelik’ten benzetme: Koca Yusuf’a mahalleden güreşçi rakip!

Adalet ve Kalkınma Partisi içinde kimi dostları ona “itfaiyeci” diyorlar. Çünkü… Çıkan krizler, ya da partiyi ilgilendiren sorunlarda parti sözcüsü olarak ortalığı yatıştıran açıklamalar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı... devamını oku... | Paylaş!

08

08 2014

Faruk Çelik’e göre çatı adayı, eski Türkiye’nin son çırpınışları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik pazar günü Beşevler’deki evinin bahçesinde yaptığımız ve aynı akşam Olay Televizyonu’nda yayınlanan sohbette cumhurbaşkanlığı seçimi adaylarını da değerlendirdi. Önceliği... devamını oku... | Paylaş!

07

08 2014

Anket bunu gösteriyor: Erdoğan Bursa’da, Demirtaş’dan gelen oylarla Türkiye ortalamasının üstüne çıkıyor

Tüsivar’ın 20-26 Temmuz tarihleri arasında Türkiye genelini ölçmek için 22 ilde ve 21-26 Temmuz tarihleri arasında da Bursa’da yaptığı araştırmanın karşılaştırılmasında ilginç bir tablo ortaya çıkıyor: Buna... devamını oku... | Paylaş!

27

07 2014

Anketle çıkan tablo: Erdoğan ilk turda çok rahat seçiliyor… Bursa rakamı, Türkiye’nin üstünde

Türkiye bugüne kadar alışık olmadığı bir seçim için 10 Ağustos’ta sandığa gidiyor. Çünkü, bugüne kadar parlamentoda seçilen cumhurbaşkanını, ilk kez halk seçecek. O bakımdan… Seçimin kendisi gibi, propaganda süreci ve... devamını oku... | Paylaş!

27

07 2014

Bursa Bülent Arınç’la şansı yakaladı: Neden Başbakan çıkaramayalım?

Cumhurbaşkanlığı seçimine 15 gün kaldı… Eğer bu 15 gün içinde çok önemli bir gelişme olmazsa, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 10 Ağustos’ta halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanı olacağı anlaşılıyor. O nedenle… Ankara... devamını oku... | Paylaş!

26

07 2014

Bu da başka bir heyecan… Bursa’dan Başbakan çıkması için daha uygun ortam olmaz

Geçen hafta… Ankara’dakio büyük Bursa buluşması sırasında çevreye şöyle bir baktık… Ankara Kalesi’nin en güzel yerinde Bursa Evi var. Bu tesisle Bursa, 81 il arasında Ankara’da sosyal tesise sahip tek kent... devamını oku... | Paylaş!

22

07 2014