Posts Tagged ‘Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a göre, AK Parti’ye karşı HDP “koçbaşı” gibi kullanılıyor!

Aslında… Siyaset dışı aktörlerin ya da unsurların siyasete ilgisi de, etkisi de tüm dünyada yaşanan bir durum. Fakat bu seçimde siyaset dışı aktörlerin siyasi partilerle yarışır duruma geldikleri görülüyor. Bu tespitimizi… Olay... devamını oku... | Paylaş!

06

06 2015

Herkes Altepe’yi bekliyor, adım attığı her köyde nokta miting oluyor!

Önceleri… Seçime karşı vatandaşın ilgisiz kaldığı izlenimi vardı. Vatandaş soğuk durunca siyasetçi de havaya giremedi. Fakat… Son hafta meydanlarda tansiyon arttı, siyaset ısındı. Artık seçmen de, siyasetçi de havaya... devamını oku... | Paylaş!

03

06 2015

Siyasette Bursa modeli için Arınç’tan Emek ve Demirtaş’ta ev ziyaretleri

Pazar günü yapılacak seçimler öncesinde siyasi partiler son kozlarını ortaya koyuyorlar. AK Parti’de 2004 yerel seçimlerinden beri Bursa’ya özgü seçim çalışması olarak uygulanan ev ziyaretleri yine gündemde. Nitekim… Başbakan... devamını oku... | Paylaş!

03

06 2015

Böyle hayırsever her kente gerekli… Kanserli çocuklar için Türkiye’nin en büyük hastanesini yaptı

Son dönem… Bursa’nın en önemli hayırseveri olarak İşadamı Sabahattin Gazioğlu’nu görüyoruz. O kadar mütevazıdır ki, yaptıklarını kimseyle paylaşmaz, hissettirmez bile. Ama… Kendisini tanıma şansı bulanlardan biri olarak,... devamını oku... | Paylaş!

23

05 2015

Sahaya hareket geldi, siyaset ısındı… AK Parti tüm kozlarını meydana sürüyor!

Seçime artık 1 aydan az kaldı. Geri sayımın belki de en kritik sürecindeyiz. Süreci bu denli kritik kılan siyasi faktörler de var. Bunların başında muhalefet partilerinin ideolojiyi bir kenara bırakıp ekonomik vaatlerle seçmenin... devamını oku... | Paylaş!

08

05 2015

Barajı geçtiklerine inanan HDP Eş Başkanları: Hem CHP, hem de AKP’den oy geliyor

Şu bir gerçek ki… Siyasette bu dönem bütün gözler HDP’de. Özellikle de barajı aşıp aşamayacağı konusunda hemen her kesimde farklı değerlendirmeler var. Nitekim… Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç basın toplantısında,... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2015

Bir müjde de uçak seferlerine: Erzurum ve Trabzon 6 güne çıkıyor, Diyarbakır ve Muş başlıyor

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç basın toplantısında 100 projeyle ilgili değerlendirmeler yaparken hızlı tren projesine değinip geçti, otoyol projesinin iyi gittiğini söyledi. Ulaşım konusundaysa müjde verdi: “Erzurum ve... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2015

Bursa’ya üçüncü devlet üniversitesi için adım… Emirsultan Üniversitesi geliyor

Bursa’da devlet üniversitesi olarak Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi eğitim veriyor. Bir de vakıf üniversitesi olan Orhangazi Üniversitesi var. Üçüncü devlet üniversitesi müjdesini dün Başbakan Yardımcısı Bülent... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2015

Yeni parti haberlerine Arınç’tan cevap: Başka parti yok, içimiz kan ağlasa bile AK Parti’deyiz

Gördüğümüz şu: Bursa siyaseti için abi kavramı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile birlikte başladı. Üstelik, AK Parti 2011 genel seçimlerinde Bursa’dan aday gösterdiğinde, diğer partilerde bile ağabeyliği kabul... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2015

Yeni dönemin hedefi İsmet Su’dan: Anayasayı değiştirecek sayıda milletvekili çıkarırız

AK Parti’nin 11 Bursa milletvekilinden Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç partinin 3 dönem kuralı gereği yeniden aday olamadı. AK Parti Genel Merkezi ise kalan 10 milletvekilinden 4’üne yeniden seçilebilme vizesi verdi. İşte… Yeniden... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2015