Etiket: Bekir Pakdemirli

Tarım Bakanı Pakdemirli söz verdi: Dane zeytin ve şeker pancarına destek isteğini Bakanlar Kurulu’na götürecek

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin cuma günü Mudanya Yolu’nda yanan ormanlık alanın yeniden ağaçlandırılması kampanyasıyla başlayan Bursa programında tarımsal üretim konuları ele alındı. Bu kapsamda… AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın dile getirdiği dane zeytine destek isteğini... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’nın tarımsal üretiminde yeni heyecan: Türkiye’nin en büyük ıhlamur ormanına sahip Karacabey’den dünyaya defneyaprağı ihraç ediyoruz

Her şey ortada… Türkiye’deki tarımsal üretim adına en verimli topraklar nerede diye sorulacak olsa, Karacabey Ovası ilk sırada gelir. Salçalık domateste Türkiye’nin merkezi, soğanda en büyük ambar, şeker pancarında sayılı bölgelerden biri olan Karacabey, bunların yanında Türkiye’nin en büyük... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ağacın partisi olmaz… Haluk Levent ve grubu Ahbap, Mudanya Yolu’nda yanan ormanın yerine ağaç dikmeye geliyorlar

Mudanya Yolu’ndaki ormanlık alanda çıkan yangında, kundaklama iddiaları üzerine Haluk Levent televizyonlara bağlanıp, “Ağacın partisi olmaz” demiş ve o bölgeye ağaç dikmeye hazır olduğunu söylemişti. Bu alanda, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de katılımıyla cuma günü ağaç... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya Yolu’nda yanan ormanın yerine ağaçlandırma kampanyasını Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli başlatacak

Kuşku tohumlarını akıllara düşüren Mudanya Yolu’ndaki orman yangını 11 Ağustos’ta çıktı. Sonrasında Orman Bölge Müdürlüğü çok hızlı hareket edip yanan ormanlık alanı temizledi. Şimdiyse… Yananın ormanın yerine ağaçlandırma kampanyasını başlatmak üzere Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli geliyor. 7... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et