Posts Tagged ‘BİK’

Bursa siyasetinin son dönem ‘Gençlik Kolları efsanesi’ Ali Mollasalih sürprizi: İlk kez Yıldırım Belediye Meclisi’ne aday adayı oldu

Batı Trakyalı bir ailenin oğlu olan Ali Mollasalih üniversiteyi bitirip Bursa’ya döndükten sonra Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı olarak dikkat çekti. Proje üreten, halka dokunan siyaset anlayışıyla kuruluşuna hareket... devamını oku... | Paylaş!

05

12 2018

Anadolu’nun en güçlü yerel medyasına sahip Bursa’da İletişim Fakültesi için mücadele sonuç vermedi, ama Basın İlan Kurumu eksiği gideriyor

Bursa yerel basında Anadolu’nun en güçlü kenti. Dışarıdan bakıldığında Küçük Babıali kabul edilen Bursa hem gazeteleri, televizyonları, radyoları, internet portallarıyla sayısal olarak; hem de yayıncılık anlayışı ve... devamını oku... | Paylaş!

27

03 2018

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, kendisine bağlı kuruluşlardan ilk brifingi Bursa’da Basın İlan Kurumu’ndan aldı

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu tanıdığımız için siyaset yapma ve çalışma anlayışını biliyoruz. En önemli özelliği… Kendini ön plana çıkarmadan, mütevazılığı hiç elden bırakmadan çalışması.... devamını oku... | Paylaş!

01

09 2017

Başkan Altepe hedefi açıkladı: Bursa’yı boğan trafikte kilidi çözecek kritik projeler bu yaz bitiyor!

Bugün için… Bursa’nın en önemli sorunun ulaşım olduğu bir gerçek. Üstelik, 15-20 yıl öncesiyle karşılaştırıldığında giderek artan bir sorun söz konusu. Elbette çeşitleri nedenleri var. Kent nüfusunun çok hızlı büyümesi,... devamını oku... | Paylaş!

09

03 2017

Yerel gazeteler için Basın İlan Kurumu’ndan sosyal sorumluluk projesi… Gazeteci yetiştirme eğitimi

Bugüne kadar… Kurumsal anlamda pek öne çıkmadı, ama Anadolu’daki yerel gazeteler için Basın İlan Kurumu’nun çok önemli ve çok özel bir yeri var. Kurum… Kurulduğu günden beri resmi ilanların dağıtımını yapıyor olmanın... devamını oku... | Paylaş!

08

03 2017