Posts Tagged ‘burs’

Türk Eğitim Vakfı organize etti, usta sanatçı Selami Şahin ‘geliri öğrencilere burs olacak’ konser için Merinos’ta sahneye çıkıyor gelecek

Tanıdığımız için biliriz… Türk Eğitim Vakfı Bursa Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Çalışkan kendini öğrencilere burs bulmaya adamış biri. Geçenlerde… İstanbul’a gitti ve besteci-ses sanatçısı Selami Şahin’e çok... devamını oku... | Paylaş!

12

04 2019

TEV Başkanı Rona Yırcalı yönetimiyle birlikte Bursa’ya çıkarma yapıyor, TEV 27 yıl sonra Bursalı bağışçılarla buluşuyor

Kısa adıyla TEV olarak bilinen Türk Eğitim Vakfı Bursa Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Çalışkan’ı genç ve idealist bürokrat olduğu 80’li yıllardan beri tanırız. İş ahlakı ve hizmet anlayışında hiç değişiklik... devamını oku... | Paylaş!

24

03 2018

Türk Metal Bursa ile birlikte 4 ilde hastane planladı, ama olmadı

Türk Metal Sendikası’nın Bursa’daki 5 şube başkanıyla sohbet ederken; Bursa, Ankara, İstanbul ve İzmir’de hastane projesi hazırlandığını, ancak çeşitli nedenlerle yaşama geçirilemediğini öğrendik. Bu nedenle… Ankara’da... devamını oku... | Paylaş!

20

12 2016

Muhtelif Esnaf’tan üye çocuklarına eğitim desteği: Üniversite öğrencisine burs, ilköğretime kırtasiye

Muhtelif Esnaflar Odası Başkanı Özkan İlhan ve yönetimi, aldıkları karar ve başlattıkları uygulamayla Bursa esnafı adına bir ilki gerçekleştirdiler. O ilk de… Oda üyelerinin çocuklarına eğitim desteği sağlamak oldu. Bu... devamını oku... | Paylaş!

22

09 2016