Etiket: Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı

AK Parti’nin Kızılcahamam Kampı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan belediye başkanlarına yeni dönem için yol haritası

Önce… Canlı yayında düşüncelerini ve beklentilerini paylaştı. AK Parti’nin Kızılcahamam Kampı’ndaki değerlendirme toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeminde belediyelerde yeni dönem vardı. Ana hatlarıyla… Belediye başkanlarına uyarılarda bulunurken; yeni dönemde nasıl çalışmalar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir’de halef-selef sürprizi… Recep Altepe seçimi kazanan Alinur Aktaş’ı ziyaret edip kutladı

Onlar aslında halef-selef… Recep Altepe iki dönem seçildiği Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa edince, 17 ay önce yerine Alinur Aktaş göreve geldi. O tarihten beri iki başkanın yan yana geldiklerini hiç görmedik. O nedenle, Aktaş’ın sosyal medyadan paylaştığı Altepe’nin kutlama ziyareti fotoğrafı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş gönüllülere yemek verip, belediye başkanlarıyla toplantı yaparak hızlı başladı

Recep Altepe’nin istifa etmesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 1 Kasım’da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Alinur Aktaş 31 Mart’ta da seçimi kazanarak 5 yıl daha Bursa’ya hizmet etme fırsatı yakaladı. 13.5 yıllık İnegöl Belediye Başkanlığı deneyiminin ardından 17... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanı Erdoğan yenilenmiş kadrolar, yeni söylem ve sloganlarla AK Parti’ye yeni hedefler gösterdi, yeni kent anlayışı vaat etti

Aslında… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 31 Mart Yerel Seçimi Manifestosu yerel seçim hazırlıkları kapsamında AK Parti için start anlamına geliyor, Normalde… 17 yıldır genel ve 15 yıldır da yerel iktidarda olan bir parti yıpranır, ya da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vurguladığı gibi metal... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Göreve gelişinin 400. gününde Aktaş aday olarak 2026 Tasavvuru ile yeni dönemi başlattı: Şimdi yeni ve güzel işler yaapma zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevlendirilişinin 400. gününde medya karşısına çıktı. Toplantıda… Geçen 400 günün değerlendirmesinden çok, gelecekteki Bursa tasavvurunu, yani nasıl bir Bursa düşlediğini “Birliğin, beraberliğin, bolluğun ve bereketin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Adayı Alinur Aktaş’ın morali yüksek: Her şey çok daha güzel olacak

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la adaylığının açıklanacağı toplantı için cumartesi günü İstanbul’a giderken konuştuk. Deniz otobüsünde yanında her zaman olduğu gibi İl Başkanı Ayhan Salman vardı. Hakan Çavuşoğlu kayınpederinin cenazesi nedeniyle katılamazken, Efkan Ala başta... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Turizmcilerden, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’e tam destek: İstanbul’a havadan doğrudan bağlantı girişimi heyecana yol açtı

Girişimi… AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin yaptı, biz de 15 Kasım günü duyurduk. Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak ile görüşmesinde Bursa’nın doğrudan dışa açılması için öneri getirdi. Dedi ki: “Kent merkezinde Yunuseli Havaalanı ile Yenişehir’de Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başkan Aktaş, Türkiye’nin her yerinden gelenlere Bahçeşehir Üniversitesi’nde belediyecilik deneyimlerini anlattı

İstanbul’daki Bahçeşehir Üniversitesi bünyesindeki Hükümet ve Liderlik Okulu tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen sertifika programları arasında Siyaset Okulu ve Yerel Yönetimler Akademisi diğer programlardan daha fazla ilgi görüyor. Türkiye’nin her yerinden gelen ve belediye başkanı ya da meclis... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başkan Aktaş 2 hedefini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a söyledi: Yıldırım metrosu temelini ekimde atmak, Yunuseli Havaalanı’na da uydukent!

İsteğini kendi açıklamadı… Yani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın cuma akşamı yaptıkları görüşmeden sızan bilgiler arasında yer almıyordu. Kamuoyu… Pazar günü, AK Parti Pendik ilçe kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın beklediği Cumhurbaşkanı ile görüşme randevusu için Beştepe’den davet geliyor

Recep Altepe’nin istifası sonrası Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Alinur Aktaş görevdeki 5 ayını doldurmak üzere. Bir süredir… Hem yaptığı çalışmaları anlatan, hem de Bursa’nın acil çözüm bekleyen sorunları ile ilgili hazırladığı dosyayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunmak istediği... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et