Posts Tagged ‘Bursa Emniyet Müdürü’

Bursa’nın yeni Emniyet Müdürü olarak eski bir tanıdık geliyor: Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan

Eğer… Ankara’da görevlendirilmeseydi, Osman Ak yaşı dolduğu için Bursa Emniyet Müdürlüğü’nden emekli olacaktı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı atanınca bu tehlike geçti, şimdi Vali olması bekleniyor, Bir yandan... devamını oku... | Paylaş!

11

05 2019

Miting meydanını terastan en dikkatli izleyen göz… Emniyet Müdürü Osman Ak her türlü önlemi aldı

Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak’ı başarılı bir polis olarak görenlerdeniz. Neredeyse 24 saat görevinin başında ve her konuyla yakından ilgileniyor. Nitekim… Seçime 2 gün kala Millet İttifakı’nın Gökdere Mitingi’nde sorun... devamını oku... | Paylaş!

30

03 2019

Panorama 1326 Fetih Müzesi açılış öncesi Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ağırladı

Açılışı… Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Fakat, Bursa’nın1326 yılında fethini anlatmasına karşın “dünyanın barış temalı tek panoramik müzesi” kabul edilen Panorama 1326 Fetih Müzesi... devamını oku... | Paylaş!

14

02 2019

Celal Uzunkaya’nın gurur ziyareti: 1990’da gencecik polis şefi olarak girip 10 yıl görev yaptığı Bursa Emniyeti kapısından Genel Müdür olarak geçti

1990 yılında Bursa Emniyet Müdürlüğü kapısından girdi. 3 ayrı dönemde toplam 10 yıl görev yaptı. Şube Müdürlüğü ve Emniyet Müdür Yardımcılığı rütbelerini Bursa’da taktı. Çocukları ve 6 torunundan 4’ü Bursa’da... devamını oku... | Paylaş!

16

08 2018

Böyle bir görüntü Bursa’da ilk kez yaşanıyor: AK Parti milletvekilleri toplu ziyaretlerle birlik mesajı veriyorlar

Yıllardır… Siyaseti eleştirirken, Bursa için birliktelik oluşturamadığını hep dile getirdik. Gerçekten de, Bursa’nın hakkını alabilmesi için birliktelik tablosu çok önemli. İşte… Özlenen o tablo ilk olarak geçen hafta... devamını oku... | Paylaş!

03

08 2018

Yeni dönem başlarken valiler kararnamesi geliyor, yaşa takılan Celal Uzunkaya ve Osman Ak vali oluyorlar

Yasaya göre Emniyet Müdürleri’nin 60 yaşında emekli olmaları gerekiyor. Valiler için emeklilik yaşı ise 65. Bu kapsamda… Bursa’yı ilgilendiren 2 emniyet müdürü var. Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak 60 yaşını yıl... devamını oku... | Paylaş!

16

07 2018

Ankara kulislerinde bu konuşuluyor: Yıl sonunda yaş haddinden emekli olması gereken Emniyet Müdürü Osman Ak Vali mi yapılıyor?

Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak 5 Eylül 2017 günü göreve başladı. Fakat, belki de en kısa süre Bursa Emniyet Müdürlüğü yapan kişi olacak. Çünkü… Yürürlükte bulunan ve emniyet müdürlerinin emeklilik yaşını 60 yaş olarak... devamını oku... | Paylaş!

18

01 2018

Hollanda ve Belçika’da üretilip gençlik arasında hızla yaygınlaşan sentetik uyuşturucuyla mücadelede Bursa polisi örnek oldu!

Gözlem ve bulgular, Bursa’da son yıllarda gençler arasında uyuşturucu kullanımının özellikle sentetik uyuşturucu kullanımının arttığını gösteriyor. Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak da günlük mesaisinin büyük bölümünü... devamını oku... | Paylaş!

10

01 2018

39 yıl önce staj yaptığı Bursa’ya Emniyet Müdürü olarak model geliştirdi: Vatandaş görüp hissetmiyor, ama ‘Güven Polisi’ her yerde koruyor

Bir dönem FETÖ’cü kumpasla mağdur edilen Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak’ın mesleki geçmişinin başarılarla dolu olduğunu biliyoruz. O başarılı yolculuğa Bursa’dan başladığını ise Olay Medya’da Devlet eski Bakanı Cavit... devamını oku... | Paylaş!

10

01 2018

Bursa’daki Emniyet Müdürü değişiminin merak edilen şifresi ve Ordu’ya Bursalı Emniyet Müdürü atandı: Mehmet Erduğan

Aslında… Sinyali 1.5 yıldır Ankara Emniyet Müdürü olarak görev yapan Mahmut Karaarslan’ın önceki gün öğle saatlerinde emekliliğini istemesiyle gelmişti. Gece yarısı açıklanan kararnameyle Bursa Emniyet Müdürü Selami... devamını oku... | Paylaş!

22

08 2017