Etiket: Bursa eski milletvekili

Beyazay Derneği öncülüğünde engellilerden ders gibi bir kampanya: Kan vermeye engel yok, sağlığı uygun herkes kan vermeli

Takvimlerde… 3 Aralık Pazartesi Dünya Engelliler Günü olarak yer alıyor. Farklı sosyal kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri engelliler için farkındalık oluşturmayı hedefleyen etkinlikler düzenliyorlar. İşte… Bu kapsamda Bursa eski Milletvekili Zafer Hıdıroğlu’nun kurucusu olduğu ve engelliler sivil toplum örgütü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Eski Milletvekili İsmet Su tuz yerine buzla zeytin olgunlaştırma yöntemi geliştirdi, formülünü Marmarabirlik’e önerdi

İsmet Su adını Bursa siyaseti yakından biliyor. Kurulduğu günden itibaren AK Parti İl Yönetim Kurulları’nda yer aldı, 2011’de milletvekili seçildi. 2015’ten bu yana milletvekili değil, ama partisinin tüm etkinliklerine katılıyor, vatandaşla temasını da hiç kesmiyor. Yaşamını Mudanya Güzelyalı’da sürdüren Su, bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin “Doğrucu Davut’u” İsmet Su’ya Genel Merkezi’nden görev: Ar-Ge Danışma Kurulu Üyesi oldu

Tanıyanlar aynı kanaatte birleşiyorlar: AK Parti siyasetinde kendisiyle barışık ve uzlaşmaya en açık isimler arasında İsmet Su da yer alır. Ayrıca… Düşüncesini ve eleştirisini de olduğu gibi dile getirmesiyle bilinir. Partinin kuruluşundan itibaren İl Yönetim Kurulu’nda görev yaptı, 2011 genel seçiminde Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Bursa eski milletvekili Sena Kaleli Kilyos’ta boğulma tehlikesi atlattı

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Bursa eski milletvekili Sena Kaleli, ikiz kardeşi Sema Gülez ile birlikte İstanbul Kilyos’ta boğulma tehlikesi atlattı. Denizde yüzerken “rip akıntısına” yakalanan Sena Kaleli ve Sema Gülez yaşadıkları dehşet dakikalarının ardından karaya çıkmayı başardılar. Ancak denizde meydana gelen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et