Etiket: Bursa için projeler

Mustafa Bozbey’in projelerinin merkezinde ‘ortadirek’ var: Dar gelirlilerin cebine yansıyacak sürprizler hazırladı

Seçime 16 gün kaldı… Geçmiş seçimlerde sona yaklaşıldığında hem adaylar tüm vaat ve projelerini açıklamış, hem de seçmen kararını vermiş olurdu. Bu kez… Yayınlanan anketlerden hâlâ, sonucu etkileyecek kadar önemli bir kararsızlar kesimi olduğu görülüyor. Adaylar da proje yarışından çok yönteme ilişkin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Birlikte yönetim modelini sloganlaştıran CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey projelerini 4 Mart’ta Merinos’ta açıklayacak

20 yıllık Nilüfer Belediye Başkanlığı görevinin ardından CHP Büyükşehir Adayı olarak 31 Mart için seçim sahasına çıkan Mustafa Bozbey yoğun programla çalışıyor. Bir yandan… İlçeler ve köyler yanında, sivil toplum örgütlerini ve mahalleleri ziyaret ederken, bir yandan da oluşturduğu seçim ekibi ile projeler... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Şimdi tam zamanı… Bursa’nın hep istediği şehitliğin yanında Şehitler Müzesi neden olmasın?

Tekrarlamakta yarar var…  Bursa insanı şehitlerine hep sahip çıktı, şehit cenazelerinde kent hep tek yürek oldu. Şimdi, şehitleri hep yaşatacak adımı atmaya sıra geldi. Gerçi… Batı geleneği olduğu gerekçesiyle sıcak bakmayanlar da var, ama cumartesi günü bu sütunlarda vurguladığımız gibi, şehitlerimizi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Onun işi çok çalışmak ve proje üretmek: Mustafa Esgin

Bazı isimler vardır, siyasetin içinde hep olurlar. Fakat siyaset dışı alanlarda çalışkanlıkları ve üretkenlikleriyle daha çok dikkat çekerler. Halk arasında dokunulabilir ve ulaşılabilir olarak tanınırlar. Dr. Mustafa Esgin işte öyle biri. 2002 seçimlerine gidilirken AK Parti’nin ilkleri arasında yer aldı ve sonrasında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et