Posts Tagged ‘Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’

Myrleia Antik Kenti için Kültür ve Turizm Bakanı’na Mudanya’dan davet var

Programa göre… Salı günü Bursa’da önemli bir turizm organizasyonu var. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Bursa turizmi için düzenlenen toplantıya Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un da katılması... devamını oku... | Paylaş!

22

12 2018

BTSO’dan doğru zamanlama, doğru hamle… TCDD kabul etti, Bursa’nın yük treni TEKNOSAB’a da bağlanacak

Bursa’nın en büyük ve en güçlü yapısının Bursa Ticaret ve Sanayi Odası olduğu tartışılmaz gerçek. O bakımdan… TCDD’nin, Bursa OSB ve Nilüfer OSB girişimleriyle Bursa demiryolundan sanayi bölgesine yük treni bağlantı hattı... devamını oku... | Paylaş!

22

07 2018

Komite ve meclis seçimlerinden İbrahim Burkay’ın zaferle çıktığı BTSO’da yönetim seçimi öncesi sürpriz gelişme: Önder Matlı’ya adaylık baskısı var

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 3 Nisan’da yapılan komite ve meclis seçimlerinde başkan adayı olarak BTSO Başkanı İbrahim Burkay’la geçen dönem BTSO Meclis Başkanı olan İlhan Parseker yarıştılar. 63 komitede... devamını oku... | Paylaş!

09

04 2018

BTSO bünyesinde eğitim sektörü sorunlarını çözmek için aday oldular

3 Nisan Salı günü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda komiteler ve meclis üyeleri seçimi var. Bu nedenle, komitelerde kıran kırana seçim mücadelesi gözleniyor. Örneğin… Eğitim sektörünün kayıtlı olduğu 340 üyeli 59. Komite’de... devamını oku... | Paylaş!

01

04 2018

BTSO kendini yenileme sürecinde… Burkay ikinci dönem hedefini olarak insana yatırım ve teknoloji dönüşümü misyonuyla belirledi

130 yıllık geçmişiyle Bursa Ticaret ve Sanayi Odası başlı başına bir tarih. Üstelik, Bursa’nın değişimine en yakından tanıklık eden, hatta öncülük eden ve her aşamada değişimin içinde yer alan güçlü bir kurum. Dikkat çeken... devamını oku... | Paylaş!

25

03 2018

BTSO’da büyük seçime günler kaldı, İlhan Parseker de aday olarak sahaya çıktı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, ertelenen seçimler 3 Nisan Salı günü yapılacak. Seçimler öncesi,,, BTSO Başkanı İbrahim Burkay yeniden aday olacağını açıklamıştı. Geçen seçimde Burkay’la... devamını oku... | Paylaş!

08

03 2018

Bursa’dan giden bayrak ve mehterle Suriye sınırındaki Hatay Kırıkhan’da büyük yürüyüş

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yurdumuzun güvenliği ve bekası için Afrin’e yönelik başlattığı ve 25. gününe ulaşan Zeytin Dalı harekatında bölgeden gelen şehit haberleri milli duyarlılığı daha da arttırdı. Nitekim… Selçuk... devamını oku... | Paylaş!

14

02 2018

Bursa turizmi için İstanbul’a yakınlığın dezavantajını avantaja dönüştürme stratejik hedefi: Büyük acentaların paket programları

TRT Ankara Radyosu öğle kuşağı yayınında, Ayşe Yürük’ün yapımcılığını üstlendiği programa telefon bağlantısıyla konuk olduk. Program sunucusu Bilge Demirağ sordu: “Bursa’da pek çok tarihi eser ve gezilecek yer var,... devamını oku... | Paylaş!

05

07 2017

Pazaryerindeki Kubbeli Han da elden geçiriliyor

Merkez pazaryerinin tam ortasında, tarihi belediye binasının önünden inen yolla Tuzpazarı’nın kesiştiği köşede yer alan ve Peynirciler Çarşısı olarak da anılan tarihi Kubbeli Han’ın elden geçirilmesi için düğmeye... devamını oku... | Paylaş!

19

06 2017

Ekonominin morali yüksek olunca üretimin motivasyonu artıyor: Bursa büyüdü ve ülke değerlerini aştı

Şu bir gerçek ki, üretimle büyüyen ekonomi daima morale gereksinim duyuyor. Genel anlamda moral yüksekse coşuyor, değilse yerle bir oluyor. Çünkü… Ülkenin içinde bulunduğu koşullar olarak siyasetteki dalgalanmalardan teröre, hatta... devamını oku... | Paylaş!

08

06 2017