Posts Tagged ‘Bursa’nın sorunları’

CHP Adayı Mustafa Bozbey’den ilk vaat: . İmar sorunlarından trafiğine kadar farklı açılardan bakarak Bursa’yı ameliyat edeceğiz

14

01 2019

Karacabey yakınlarına planlanan uydukente ulaşım için erken uyarı: Otoyolu kullanacaklar evlerine gitmek için ücret ödemek ister mi?

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş cuma günü Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar’ı iade-i ziyaret için geldiğinde, kentin yeni dönem planlamasına ilişkin düşüncelerini de anlattı. Heyecan duyduğu planlar arasında... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2018

Çavuşoğlu’ndan ipucu: Önümüzdeki kararnamede Bursa’ya sürpriz var

Bursa’nın sorunlarını bilen ve zaten takip eden bir siyasetçi olarak, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu şu mesajı verdi: “İnşallah çok uzun sürmez, Bursa’yla ilgili güzel haberleri hep birlikte Ankara’dan... devamını oku... | Paylaş!

26

11 2017

2009’daki 2023 Yeşil Metropol Bursa kitabıyla sonraki seçimlerde adaylara ilham kaynağı olan MHP yeni projeleri de kitap yapıyor!

Anımsıyoruz da… 2009 yerel seçimlerine gidilirken MHP farklı yol izlemiş ve Bursa kamuoyu karşısına 2023 Yeşil Metropol Bursa proje kitabıyla çıkmıştı. Kitapta… Bursa’nın ulaşımdan imara kadar tüm sorunları tek tek ele... devamını oku... | Paylaş!

19

11 2017

Valilik’teki toplantıda Başbakan Yıldırım 1977’de Bursa’ya ilk geliş anısını anlattı

Gökdere’deki mitingin ardından Bursa Valiliği’ne geçip Vali İzzettin Küçük’ü ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım, burada Bursa’nın sorunlarının masaya yatırıldığı önemli bir toplantıya katıldı. Bursa’daki değişimi... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2017

Başkan Altepe hedefi açıkladı: Bursa’yı boğan trafikte kilidi çözecek kritik projeler bu yaz bitiyor!

Bugün için… Bursa’nın en önemli sorunun ulaşım olduğu bir gerçek. Üstelik, 15-20 yıl öncesiyle karşılaştırıldığında giderek artan bir sorun söz konusu. Elbette çeşitleri nedenleri var. Kent nüfusunun çok hızlı büyümesi,... devamını oku... | Paylaş!

09

03 2017

AK Parti’li belediye ve ilçe başkanları Müezzinoğlu’na yapılanları ve yapılması gerekenleri anlattı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun en önemli özelliklerinden biri, teşkilattan geliyor olması. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı yapmış olmanın avantajıyla teşkilatın dilini iyi anlıyor, diyaloğu daha rahat... devamını oku... | Paylaş!

14

05 2016

CHP Milletvekili Erkan Aydın’dan iktidara: Kararlara biz de katılalım, Bursa için birlikte hareket edelim!

Kabus gibi olayların yaşandığı bir yılı bitirdik. Önümüzde, yepyeni bir yıl var. Her yeni yıla girerken iyi dilekler dile getirilmesi ve samimi dostluk çağrıları gelenek haline geldi. Nitekim… Benzer genel yapı içerisinde mesaj ve... devamını oku... | Paylaş!

02

01 2016

Seçildikleri yerle siyaset yaptıkları yer farklı… Faruk Çelik ve Efkan Ala arasındaki ilginç benzerlik

Faruk Çelik son iki seçimdir AK Parti Şanlıurfa Milletvekili olarak Meclis’e gidiyor, ama aslında Bursa’nın siyasetçisi kabul ediliyor. O nedenle Bursa’nın sorunları ile ilgilenmeyi de sürdürüyor. Aynı durum… İçişleri Bakanı... devamını oku... | Paylaş!

25

11 2015