Etiket: Bursaspor forması

Saadet Partililer bayramlaşmadan çıkıp Hamza Geldi’nin evine gittiler: İşte siyasete örnek olması gereken vefa

Hamza Geldi yıllarca Milli Görüş siyasetinin neferi olarak çalıştı. Yakalandığı kas erimesi hastalığı nedeniyle artık evinden çıkamıyor, ama çok sevdiği Bursaspor formasıyla konuklarını yatağında olsa da ağırlıyor. Her fırsatta sevgi, saygı, vefa görüyor. Nitekim… Saadet Partisi yöneticileri partinin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu gençler için vefa önemli… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu, ülkeyi duygulandıran Eren Bülbül’ün yıldönümünde Maçka’da mezarındaydılar

2 yıl önceydi… PKK’lı teröristler Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit ettiler. Saldırı sonrası ortaya çıkan Eren Bülbül’ün 24 Haziran 2017 tarihli Facebook paylaşımı ise ülke genelinde duygu fırtınası estirdi: “Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’ya gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ateş’e, en yakın arkadaşı olan MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı en sevdiği formayı armağan etti

Daha önce de paylaştık… Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in öğrenciliği ve gençliği Bursa’da geçti. Kendini “Bursa çocuğu” kabul ediyor, fanatik derecede Bursaspor taraftarı. Hafta sonu… MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve İl Başkanı Cihangir Kalkancı ile birlikte nikah şahitliği yapan Ateş,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Çin Seddi’nde Bursaspor forması giydi, Bursa turizmine heyecanlandıran haber verdi: İznik, Çinli turistin ilgi alanına girdi

Bursa’nın uluslararası etkinliği Fotofest kapsamında Çin’in 80 milyon nüfuslu Liaoning Eyaleti’nin başkenti Shenyang’a gidip Bursa fotoğrafları sergisi açtılar. Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Murat Başlar’la birlikte Çin Halk Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosu Nejat Yahya ve kısa adı BUFSAD olan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Altınoklu Serkan’ın futbolda hedefleri büyük: Önce İşitme Engelli A Milli olmak, sonra da Bursaspor formasıyla A Milli takıma yükselmek

Stocholm’de başarılı maçlar çıkarıp U21 İşitme Engelli Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonu olmasında başrolü oynayan 18 yaşındaki işitme engelli Serkan Aydın’ın önünde yeni hedefler var. Onları da şöyle anlattı: “Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldum, Spor Bilimleri Fakültesi’ne girmek... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gonca Vuslateri’nin Bursaspor aşkı bir başka… Doğduğu kenti de, takımını da unutmadı ve vazgeçmedi

Cuma akşamları Olay Televizyonu’ndaki programımızdan çıkıp eve giderken araçta NTV Radyo’daki Gonca Vuslateri İle Giriş Katın Bir Altı adı programı dinliyoruz. Programda… Tiyatro ve dizi oyuncusu, Hürriyet gazetesinin de internet sitesi yazarı olan başarılı oyuncu çok farklı şarkıları çok özel... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Futbol dünyasında sürpriz ziyaret… Galatasaray’ın golcüsü Gomis dostu İlhan Parseker’e taziye ziyareti yaptı

Galatasaray’ın Senegal asıllı Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis sahadaki golcülüğü kadar saha dışındaki alçakgönüllülüğü ve beyefendiliğiyle de tanınıyor. Nitekim… İzinli olduğu hafta başında sürpriz bir ziyaret için Bursa’ya geldi. Daha açık söylemek gerekirse, geçen ay kardeşini kaybeden İlhan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursaspor taraftarından Demokrasi Şehidi’ne saygı… Kabrini ziyaret edip herkesi duygulandırdılar

Bursaspor’un Adanaspor ile cuma akşamı oynadığı ligin ilk maçı için Adana’ya giden Bursaspor taraftar grupları, Niğde’de çok özel bir mola verdiler. Aralarında… Teksas ve kısa adıyla Ünitimsah olarak bilinen Üniversiteli Bursasporlular Derneği’nin de bulunduğu taraftar grupları, 15 Temmuz gecesi ilk kurşunu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Futbolcunun transferde tercihini etkileyen Timsah Arena, Bursaspor’un finans ve kredi sorununu da çözecek!

Olay’ın Spor sayfasında cumartesi günü yayınlanan haber, Bursaspor Başkanı Ali Ay ile yöneticiler Ali Ademoğlu ve Fatih Pulat yaşanan finansal krize çare aramak, öncelikle de kredi bulmak amacıyla İstanbul’a gittiklerini duyurdu. Haberde… Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil Aydoğan ve Genel Müdür... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursaspor formasıyla şöhretler maçına çıkıp Timsah Arena’yı açacak

İlk haberi 7 Aralık Pazartesi günü bu sayfalardan duyurduk… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan ve halkın Timsah Arena adıyla andığı Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nu yeni yıl gelmeden açmak istiyor. O nedenle… Bursa’ya geçtiğimiz hafta acele program hazırlanması isteği iletildi. Bunun... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et