Etiket: Bursaspor taraftarı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, mezun olduğu okulun pilav günü için Bursa’da Soğukpınar’daydı

Yıllardır MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın danışmanlığını yapan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş gerçek anlamda Bursa çocuğu ve çok koyu bir Bursaspor taraftarıdır. Hafta sonu… Mezun olduğu Soğukpınar’daki Ahmet Hamdi Gökbayrak Anadolu Öğretmen Lisesi’nin pilav günü için Bursa’ya geldi,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Alanyaspor maçını tribünde taraftarların arasında izleyen Başkan Aktaş 90 dakika ayakta destekledi, ama yetmedi

Ligde şampiyon apoletli Bursaspor’u yine krizli bir sezon sonu bekliyor. Teknik direktör değişikliğini 3 haftalık arada değil de Alanyaspor yenilgisi sonrası yapan yönetimin kararı nasıl etki yapar bilinmez, ama taraftar umudu kesmedi. Nitekim… Alanyaspor maçındaki coşkulu desteği televizyon ekranından bile yansıyan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş araştırma kitabını Devlet Bahçeli’ye takdim etti

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın danışmanı olarak görev yaparken Ülkü Ocakları Genel Başkanı atanan Sinan Ateş bu kentte yetişti ve kendini Bursa çocuğu görüyor. Ayrıca koyu bir Bursaspor taraftarı olmakla da övünüyor. Aynı zamanda… Yayınlanmış şiir ve araştırma kitapları olan Sinan Ateş son... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

En büyük alkış Bursaspor taraftarlarına: Yemenli çocuklara yardımla umut götürdüler, dünyaya örnek oldular

Kampanya… Kasım ayının içinde Bursaspor taraftarının çağrısıyla başladı ve bir anda kente yayıldı. Türkler için tarihte özel bir yeri bulunan ve dünyanın en yoksul bölgelerinden biri olan Yemen çölünde yapılan askeri saldırılarla çocukların ölmesi Bursaspor taraftarını harekete geçiren en önemli... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Avcılar’dan gelen engelli genç, AK Parti Osmangazili gençlerin yaptığı asker kınası ve uğurlamayla hayaline kavuştu

Adı Anıl Bozkaya. 24 yaşında, engelli bir genç. Ailesiyle birlikte İstanbul Avcılar’da yaşıyor, fakat Bursa’ya karşı özel bir ilgisi var ve sürekli Bursa’yı takip ediyor. Ayrıca, Bursalı olmamasına karşın Bursaspor taraftarı. Bir gün… İnternetten Bursa’da neler olduğunu tararken AK Parti Osmangazi Gençlik... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Passolig adı alan sistemin mucidi Adnan Önürmen’den yeni proje: Yaşamın her anına dokunan ve riskleri ortadan kaldıran anında sigorta!

Adnan Önürmen’i kamuoyu kısa adı GÜMÇED olan Güney Marmara Doğal Kültürel Çevreyi Koruma Derneği Genel Başkanı olarak tanır. İyi çevreci olması yanında iyi Bursaspor taraftarıdır, toplumsal konularda çözüm geliştirir. Nitekim… Stadyumlardaki olayları önleme amaçlı manyetik kartlar projesini ilk Önürmen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Dileyen komplo teorisi diyebilir… Bombanın patlatılması için seçilen yer tesadüfe, polis de tek hedefe benzemiyor!

Cumartesi gecesi… Beşiktaş-Bursaspor maçı arzu ettiğimiz bir sonuçla olmasa bile bitmiş, 7 yıl aradan sonra İstanbul’da Beşiktaş maçı izleyen Bursaspor taraftarı herhangi bir sorun yaşamadan stadyumdan ayrıldığı için rahatlamıştık. Ne var ki… Dehşete düşüren haber, Bursaspor taraftarının... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursaspor taraftarından Demokrasi Şehidi’ne saygı… Kabrini ziyaret edip herkesi duygulandırdılar

Bursaspor’un Adanaspor ile cuma akşamı oynadığı ligin ilk maçı için Adana’ya giden Bursaspor taraftar grupları, Niğde’de çok özel bir mola verdiler. Aralarında… Teksas ve kısa adıyla Ünitimsah olarak bilinen Üniversiteli Bursasporlular Derneği’nin de bulunduğu taraftar grupları, 15 Temmuz gecesi ilk kurşunu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yeşil-beyaz sevda… Bursaspor’un bu durumuna üzülüyoruz, ama yeni stadyumla da kıvanmalıyız!

Gazeteciliğe spor muhabiri olarak başladık. Merinos’taki amatör maçlardan Atatürk Stadyumu’ndaki Bursaspor maçlarına terfi ettiğimizde dünyanın en mutlu genciydik. Lapa lapa kar yağarken, gol fotoğrafı için kale arkalarında çok bekledik. Yaz güneşinin altında çok kavrulduk. Bursaspor’un peşinden diyar diyar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Lütfi Hoca’nın öğrencileri de kendisi gibi… Bursaspor formasıyla Kur’an dersi

Sosyalliğiyle tanınan Tuna Camii İmamı Lütfi Taşçı aynı zamanda Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi. Tanıyanlar onun nasıl bir Bursaspor taraftarı olduğunu gayet iyi bilirler. Maçları hiç kaçırmadığı gibi, Bursaspor etkinliklerinde de hep ön sırada yer alır. Bunun yanında… Lütfi Taşçı Hoca  yaz boyunca da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et