Posts Tagged ‘Çankaya Köşkü’

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali’den Çankaya Köşkü’nde Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu’na brifing: Projeleri ve Yıldırım’ı anlattı

Cumhurbaşkanlığı’nın Beştepe’ye taşınmasından sonra Başbakanlık olarak kullanılan tarihi Çankaya Köşkü’nde önceki akşam Yıldırım brifingi vardı. Brifingi de… Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret eden... devamını oku... | Paylaş!

14

04 2018

Çankaya’da özel konuk… Recai Kutan, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret etti

80 öncesi dönemde Milli Selamet Partisi koalisyon hükümetlerinin İmar ve İskan Bakanı olarak tanındı. Refah Partisi’nden Enerji Bakanlığı yaptı. Saadet Partisi’nde de rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’dan sonra genel başkanlık... devamını oku... | Paylaş!

24

08 2017

Liderler zirvesinden sürpriz bir uzlaşma çıktı: Ekim 2018’de erken seçimle yerel ve genel seçim bir arada

İlk sinyal… Geçen hafta yaptığımız sohbetlerde AK Parti teşkilatlarından geldi. Ankara ile yapılan görüşmelerde Genel Merkez yöneticilerinin “erken yerel seçime hazır olun” mesajını giderek daha sık tekrarladıkları... devamını oku... | Paylaş!

27

08 2016

Siyasette özlenen birliktelik tablosunu darbe girişimiyle ortaya çıktı: Demokrasi varsa, siyaset de var!

Ne yazık ki… Siyaset anlayışımız karşı tarafı suçlama, polemik ve kürsü kavgası şeklinde işliyor. O nedenle liderler kolay kolay bir araya gelmiyorlar, çünkü hepsi birbiri hakkında ağır ithamlarda bulunuyorlar. Bu kez… 15 Temmuz... devamını oku... | Paylaş!

21

07 2016

Masa tartışma konusu oldu ama Cumhurbaşkanlığı Sarayı halka açıldı!

Şöyle bir gerçek var: Geçen dönem, TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi olmanın da getirisiyle Bursa Milletvekilleri arasındaki en aktif ve en etkin isim Hüseyin Şahin oldu. Aslında… Etkinlik nedenini yalnızca Plan Bütçe Komisyonu’na da... devamını oku... | Paylaş!

06

07 2015

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015

Erdoğan sonrası için Bakan Faruk Çelik yorumu: Hiçbir liderin yeri kolay doldurulamıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’le sohbetimizde, Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ağustos’ta cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne çıkmasından sonra AK Parti’de yaşanabilecekleri de konuştuk. Daha... devamını oku... | Paylaş!

24

08 2014

Ankara’da siyaset satranç: AK Parti’de Gül’e kapı açık, ama şimdi değil!

Beklendiği gibi… Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ilk turda seçimi kazandı ve pazar akşamından itibaren Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı oldu. Cuma günü de kesin sonucun Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklanması bekleniyor.... devamını oku... | Paylaş!

12

08 2014