Posts Tagged ‘Cengiz Erdem’

AK Parti’nin genç milletvekili Ahmet Kılıç yerel seçime iddialı bakıyor: Bu şehir bizim, vatandaşın isteği ve beklentisi neyse o olacak

Büyükşehir’den dostça uğurlama… Milletvekili Ahmet Kılıç’a danışman olan Cengiz Erdem için pasta kestiler

Sosyal medyada karşımıza çıkan fotoğraflar çok hoşumuza gitti. Hatta, ilk kez böyle bir uğurlama gördük diyebiliriz. AK Parti İl Gençlik Kolları’ndan yetişen Büyükşehir Belediyesi’nde Recep Altepe döneminde Özel Kalem... devamını oku... | Paylaş!

02

08 2018

Büyükşehir’de yeni dönem düzenlemeleri devam ediyor… Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’ne Cengiz Erdem geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş çalışacağı kadroyu oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda… Ahmet Bayhan’ın Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’na getirilmesi ardından, bu birime bağlı 4 yeni şube... devamını oku... | Paylaş!

29

12 2017

Genç Cengiz Erdem’e BUSKİ’de yeni görev

AK Parti İl Gençlik Kolları kurucu kadrosunda yer alan Cengiz Erdem’le Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu’ndaki bir konuşmamız sırasında tanıştık. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin Özel Kalem Müdürü olduğu... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2017

Efkan Ala sonrası Cengiz Erdem de İçişleri Bakanlığı Özel Kalemi’nden ayrıldı, BUSKİ’ye dönüyor!

Cengiz Erdem’i ilk olarak AK Parti İl Gençlik Kolları kurucu yönetiminde tanıdık. Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu’nda birlikte olduk. Ardından Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü yaptı, sonra BUSKİ İnsan... devamını oku... | Paylaş!

12

11 2016

Bursa ilişkilerini koordine edecek… İçişleri Bakanı Efkan Ala, Cengiz Erdem’le Bursa ekibi kurdu

Yaşanan olaylar nedeniyle hükümetin en yoğun Bakan’ı olarak oradan oraya koşan İçişleri Bakanı Efkan Ala, bir yandan da seçim çevresi Bursa’ya her fırsatta zaman ayırıyor. Hatta… Bursa ilişkilerini daha sağlıklı... devamını oku... | Paylaş!

23

03 2016