Posts Tagged ‘Cengiz Kütükçü’

CHP Genel Merkezi’nde 8 yıldır görev yaparken Bursa’nın gözü-kulağı gibi olan Cengiz Kütükçü Ankara’ya veda etti, Çeşme’ye yerleşti

1998 Mart’ında Ankara’dan Bursa’ya yerleştiği günden beri tanırız. Bursa’nın tanınmış firmalarında genel müdür olarak üst düzey görevler yaptı. Bir yandan da… CHP’de siyaset yaptı. İl Yönetim... devamını oku... | Paylaş!

11

02 2019

CHP’nin kurultayı bitti, ama yankıları sürüyor… Sürprizli PM listesine Bursalı 3 aday nasıl girdi?

07

02 2018

CHP eski İl Başkanı Şadi Özdemir Ankara’da Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp Parti Meclisi’ne aday oldu

Kurultay için geri sayıma başlayan CHP’de en büyük kulis Parti Meclisi için yapılıyor. Bursa’dan PM adaylığını ilk Cengiz Kütükçü açıkladı. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Lale Karabıyık’la milletvekilleri Orhan... devamını oku... | Paylaş!

02

02 2018

3 Şubat’taki CHP kurultayında Parti Meclisi i.in Bursa’dan ilk aday: Cengiz Kütükçü

3-4 Şubat tarihlerinde yapılacak CHP Kurultayı için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na rakipler çıkarken, Parti Meclisi için adaylar da ortaya çıkmaya başladı. Bursa’dan halen Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Lale Karabıyık... devamını oku... | Paylaş!

28

01 2018

Geçen dönem CHP Milletvekili Aykan Erdemir, şimdi AK Parti İl yollarda: Bursa siyasetinin kaderi Batman’da kesişti!

Bu sayfalarda dün aktardık… Çiçeği burnunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olduğu günlerde hazırladığı 12... devamını oku... | Paylaş!

02

09 2016

Milletvekilliğine ara kararı veren Aykan Erdemir’den 3 mesaj!

Aykan Erdemir adını ilk kez 2011 genel seçimleri öncesi Cengiz Kütükçü’den duyduk. Bursa doğumlu olduğunu, ailesinin Bursa’da yaşadığını Cengiz’den öğrendik. Geldiğinde “dışarıdan kontenjan” kabul edildiği için kolay... devamını oku... | Paylaş!

09

03 2015