Etiket: CHP Genel Başkanı

Bursa’dan iade-i ziyaret… Şehit ve gazi aileleri Ankara’ya gidip ziyaret ettikleri Kılıçdaroğlu’ndan sorunlarının çözümüne destek istediler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçim öncesi Bursa’ya geldiğinde şehit ve gazi aileleriyle de görüşmüştü. Bu kez… CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş’un organizasyonuyla şehit ve gazi aileleri Kılıçdaroğlu’nu ziyarete gittiler. Görüşme sonrası… Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz önerdi, CHP lideri Kılıçdaroğlu da onay verdi: Mudanya’da sığınmacı sorunları çalıştayı düzenlenecek

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz zaman zaman CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eder. Bu kez… Eşi Gülbahar Türkyılmaz ile birlikte ziyaret ettiği Kılıçdaroğlu’na önce kendisine güvenip aday gösterdiği için teşekkür etti. CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu’nun da hazır... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mahalle temsilcileriyle buluşan CHP Bursa örgütünü de sıcak tutma çalışmalarına başladı

Fotoğrafta… CHP Genel Başkanı Prof. Dr. Lale Karabıyık var. Osmangazi İlçe Başkanlığı tarafından Altıparmak-Çatalfırın bölgesi olarak da kabul edilen Ahmetpaşa, Şahabettinpaşa, Hocahasan, Aktarhüssam, Çırpan, İntizam, Kuruçeşme, Selimiye mahalleleri ortak Mahalle Temsilciliği’nde partililerle toplantı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Osman Mesten’den Samsun’daki liderler fotoğrafı yorumu: Türkiye İttifakı’nın fotoğrafı, bu görüntüye ve uzlaşmaya ihtiyaç var

Pazar günü… 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın Samsun’daki kutlamaları sırasında liderler fotoğrafı kamuoyuna yansıdı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Karabıyık 23 Haziran için İstanbul mesaisine Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu ile başladı

Siyaset artık tam kadro İstanbul seçimine odaklandı. TBMM çalışmaları bile dikkatler İstanbul’da olduğu için randımanlı sürdürülemiyor. Zaten… Siyasi partiler de kadrolarını yavaş yavaş İstanbul’a taşımaya başladılar. Bu kapsamda… CHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Lale Karabıyık 23... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İstanbul seçimiyle karşılaştırılan Mustafakemalpaşa örneğini Hakan Çavuşoğlu yorumladı: İki seçim de, kararlar da çok farklı, aynı şey değil

Yüksek Seçim Kurulu pazartesi akşamı İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararını açıkladı. Doğal olarak tartışmalar da o andan itibaren başladı. Konu elbette hukuki bir problem olarak YSK’da ele alındı. Fakat tartışmalar siyasi boyuttan ilerliyor. Bu noktada… AK Parti’nin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP’nin gündemi Kılıçdaroğlu’na saldırı ve İstanbul seçimi… Parti Meclisi’nde Bursa gündeme gelmedi

Seçimden bu yana gözler CHP Parti Meclisi’ndeydi. Çünkü, il il sonuç değerlendirmeleri yapılacağı konuşuluyordu. Ne var ki… Pazar günü yapılan Parti Meclisi toplantısının gündemi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde yapılan saldırı ve sonuçlanması için Yüksek Seçim Kurulu’nun kararı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Alkışlar Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’ya… Herkes onun Kılıçdaroğlu’nu korurken sergilediği cesaretini konuşuyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun pazar günü Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğraması Türkiye’nin gündemi olmaya devam ediyor. O günden beri… Gittiğimiz her yerde, olayı tartışmanın yanında bir de hak teslimi yapıldığını görüyoruz. Hakkı teslim edilen de Emniyet... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu saldırıya uğradığında yardıma ilk koşan tanıdık çıktı: Kenan Nuhut

Pazar günü… Televizyon ilk görüntüleri izlerken çok etkilendik. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şehit cenazesi için gittiği Ankara’nın Çubuk ilçesinde saldırıya uğramış, kalabalık arasından yumruk vuranlar olmuştu ve bir eve sığınmak zorunda kalmıştı. İşte… O anların fotoğraflarını incelerken,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Demokrasimizin ayıplı günü… Kılıçdaroğlu’na saldırıya dönüşen bu öfke ve nefret bu topluma hiç yakışmadı

Baştan söyleyelim… Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırının hiçbir izahı olamaz. Üstelik… Bir siyasi parti genel başkanına yönelik, sonu linç girişimine gidebilecek saldırının demokrasimiz için utanç olduğunu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et