Etiket: CHP Grup Başkanvekili

Mustafakemalpaşa tabelası önünden Özgür Özel videoyla çağrı yaptı: Mustafa Kemal Paşa’nın askerleriyle yerel seçimi konuşmaya geliyoruz

Videoda… Mustafakemalpaşa İlçesi girişindeki Karayolları tabelası yer alıyor. İlçenin adıyla birlikte nüfusunun 100 bin olduğunu gösteren tabelanın altında CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel her zamanki heyecanı yüksek ses tonuyla şunları söylüyor: “Yerel seçimler yaklaşıyor. Türkiye’nin dört bir yanında umut... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İşte perde arkası… CHP, İYİ Parti’ye geçecek milletvekillerini Ankara’ya nasıl çağırdı, Meclis’te bir ilk olan ‘parti kararı’ nasıl tebliğ edildi?

Cuma akşamı… Olay Televizyonu’ndaki Her Açıdan programında konuk ettiğimiz CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş, herkesin CHP’nin cumhurbaşkanı adayını merak ettiğini söylerken iddialıydı: “Göreceksiniz, herkes CHP’yi konuşmaya devam edecek.” Aynı saatlerde… İstanbul’da bulunan CHP... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Bursa’yı önemsiyor, tüm kozlarıyla sahada: Bugün Karayalçın, sonra da Altay, Sağlar, İnce geliyor

Açıkça söylemek gerekirse… Bugüne kadarki seçimlerde CHP’nin Bursa’ya bu kadar önem verdiği hiç görülmemişti. 16 Nisan referandumu için tüm kozlarını sahaya sürüyor. Hatta, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bile ilk kez 2 ayrı tarihte program yaptı. Nitekim… Kılıçdaroğlu 27 Mart’taki ilçeler... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anayasa değişikliği için referandum hazırlığı yaparken erken seçim açıklamaları uyarı mı, başka bir plan mı var?

TBMM’de anayasa değişikliği görüşmelerinin başlamadığı, Meclis savaşının da henüz yaşanmadığı günlerde siyasetçi bir dostumuz şunu söyledi: “Anayasa değişikliği Meclis’te kabul edilir, çünkü bu noktaya geldikten sonra hiçbir iktidar partisi oylamaları şansa bırakmaz.” Sonra da şunu sordu: “Anayasa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Dikkaldırım’daki saldırıyı protesto için CHP Osmangazi Hürriyet Mahalle Temsilciliği’ni 10 milletvekiliyle açacak

CHP Osmangazi İlçe Başkanı İsmet Karaca şu sıralar birleştirilmiş mahalle temsilcilikleri için yoğunlaştı. Bugün de… Saat 16.30’da Hürriyet, İstiklal, Adalet, Yeni Karaman ve Soğukkuyu mahalleleri için Hürriyet Mahalle Temsilciliği açılacak. Geçen hafta… Murat Karayalçın’ın yaptığı açılış öncesi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Grubu’nda gençler görevde: Biri bizim oğlan, biri de damat!

TBMM’de dün CHP’nin Grup Başkanvekilleri ve Grup Yönetimi seçimle belli oldu.  Yeni dönemde CHP Grup Başkanvekili olarak görev yapacak Engin Altay ve Levent Gök’ün yanı sıra, Bursa’nın damadı olan Manisa Milletvekili Özgür Özel de var. Bu arada… Grup Yönetimi seçimindeyse Bursa Milletvekili Erkan Aydın ikinci... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et