Posts Tagged ‘CHP İl Başkanlığı’

Büyükşehir’de Bozbey’i önde gösteren sonuçlarla başlayan gece Osmangazi sonuçlarının sisteme girmesiyle değişti, Aktaş atamayla geldiği göreve nefes nefese seçim yarışını kazanarak devam ediyor

Kamuoyu araştırmalarının çoğunluğu Millet İttifakı adına CHP Büyükşehir Adayı Mustafa Bozbey’in önde olduğunu gösteriyordu. Bozbey’in gittiği her yerde gördüğü ilgi de giderek artan dip dalgası gibiydi. Bu... devamını oku... | Paylaş!

01

04 2019

Mehmet Turan Tansal, Nilüfer İlçe Başkanlığı’ndan İl Başkanlığı için mi istifa etti?

Açıkçası… Mehmet Turan Tansal’ın 30 Kasım tarihli başvuruyla 19 Aralık’ta CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı’ndan istifa etmesi CHP için tam bir sürprizdi. Bu istifa… Bozbey’le ilişkilendirilip yerine bırakmak istediği... devamını oku... | Paylaş!

23

12 2018

CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş’un moral, yüksek: Benim görevim gemiyi sağ salim limana yanaştırmak ve CHP’yi Bursa’da birinci parti yapmak

Aradığımızda… Sesi canlı çıkıyordu ve çok neşeli davranıyordu. CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş, moralinin yüksek olmasını şöyle açıkladı: “Benim öncelikli görevim belli: Parti örgütünü, yani gemiyi sağ salim limana... devamını oku... | Paylaş!

15

12 2018

En az 9 belediye kazanmayı hedefleyen CHP, Kılıçdaroğlu için ilçe ilçe Bursa’yı kuşatma özel planlaması yaptı

Bu kez… Bursa’ya özel bir siyaset planlaması ile saha çalışmalarını yürütüyor. Daha geçen hafta Bursa’da olan, İnegöl ve Orhaneli’nde toplantılar yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu hafta sonu yine geliyor. Geçen... devamını oku... | Paylaş!

10

11 2017

Kuruluşunun 94. yılında CHP ilçe kongreleri takvimini yaptı: İlk kongre Gürsu’da, son kongre Osmangazi’de

Gerçi… CHP Genel Merkezi yaz başında açıklanan kongre takvimi ile ilgili süreci birkaç kez güncelleme gereği duyduğu için değiştirdi. Şimdi de… Sürecin hazırlık aşamaları geçildi ve seçimli bölümlere... devamını oku... | Paylaş!

10

09 2017

Referandum sonuçları CHP’de ilk kez bir seçim coşkusuyla izlendi, hayır oyları yüksekliği CHP tabanına umut oldu

Yıllardır… Her seçim gecesi sandıklar açıldıktan sonra CHP İl Başkanlığı’na uğrarız. İlk kez dün akşam CHP’de coşkulu hava vardı, ilk kez umut yansıdı. AK Parti’de NTV izlenirken Fox TV’nin karşısında yer alan... devamını oku... | Paylaş!

17

04 2017

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke yarım günlük yıldırım gibi programla Bursa’ya geliyor

16 Nisan referandumunda hayır oyları cephesinin liderliğini ve lokomotifliğini yapan CHP partinin tüm etkili isimleri için Bursa programı yapıyor. Daha açık söylemek gerekirse, yapılan programlara çapraz programlar eklenerek CHP’nin... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2017

Açığa alınan 400 memur başvurdu, CHP Mağdur masası 50 memuru görevine döndürdü

İlk haberi… 15 Ağustos günü bu sayfalardan duyurduk. Olağanüstü Hal kapsamında çıkarılan kararname ile açığa alınan memurlardan mağdur olanlar için CHP İl Başkanlığı’nda Mağdur Masası kuruldu. Bu masa… Yapılan... devamını oku... | Paylaş!

08

09 2016

CHP Mağduriyet Masası’na 2 haftada başvuru sayısı 200’ü aştı, 70 dosya Vali Küçük’e teslim edildi

Gördüğümüz şu… 15 Temmuz sonrası başlayan devleti paralel yapıdan arındırma operasyonlarıyla açığa alınanlar ya da işine son verilenler için CHP İl Başkanlığı tarafından oluşturulan Mağduriyet Masası çok yoğun... devamını oku... | Paylaş!

15

08 2016

Açığa alınanlar için CHP Mağduriyet Masası kurdu, paralel yapıyla ilişkili görülmeyen başvurular Vali’ye götürülüyor

15 Temmuz Türkiye için her alanda milat oldu. Öncelikle halkın demokrasiye sahip çıkması anlamında dünyada görülmemiş bir sokak direnişi sergilendi. Ardından… Devlete önce sızan, sonra da tam anlamıyla yerleşen ve hatta ele geçirme... devamını oku... | Paylaş!

15

08 2016