Posts Tagged ‘CHP İl Yönetim Kurulu’

CHP Genel Merkezi’nde 8 yıldır görev yaparken Bursa’nın gözü-kulağı gibi olan Cengiz Kütükçü Ankara’ya veda etti, Çeşme’ye yerleşti

1998 Mart’ında Ankara’dan Bursa’ya yerleştiği günden beri tanırız. Bursa’nın tanınmış firmalarında genel müdür olarak üst düzey görevler yaptı. Bir yandan da… CHP’de siyaset yaptı. İl Yönetim... devamını oku... | Paylaş!

11

02 2019

CHP İl Yönetim Kurulu oybirliğiyle Mudanya’da Hayri Türkyılmaz karar verdi, Bozbey’in Kılıçdaroğlu ile bugünkü görüşme düğümü çözebilir

CHP kulisleri uzun zamandır İl Başkanı Hüseyin Akkuş’un Nilüfer Adayı olmak için istifa edeceği söylentisiyle çalkalanıyor. Bu nedenle, yerine kimin geleceği spekülasyonları bile yapılıyor. Akkuş ise bir kez daha “İstifa... devamını oku... | Paylaş!

06

12 2018

Kendini sorgulayan CHP’de İl Başkanı Akkuş’tan 2 özel tespit: Meydanlar doldu ama siyaseti evlere taşıyamadık, İYİ Parti’ye giden oylar da sonucu etkiledi!

İlk toplantıyı CHP İl Yönetim Kurulu ile yaptı ve seçim sonuçlarını ilçe ilçe sorguladı. Ardından milletvekilleri ve milletvekili adaylarıyla bir araya geldi. Konuştuğumuzda… CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş ilçe başkanlarıyla... devamını oku... | Paylaş!

28

06 2018

CHP eylül sonunda Atatürk Stadyumu Meydanı’nda yapacağı dev mitingle sahaya çıkmaya hazırlanıyor

Hastalığıyla ilgili ilk bulgu 9 Haziran’da ortaya çıkmıştı. Sonra İstanbul’da yapılan ayrıntılı tetkikler ve kritik ameliyat süreci geldi. Bu süreçte… CHP İl Başkanı Şadi Özdemir bir kez İl Yönetim Kurulu toplantısına... devamını oku... | Paylaş!

19

07 2017

CHP’de tansiyonu ve parti içi siyasetin ateşi aniden yükseldi, spekülasyon ve yeni senaryolar kulisi hareketlendirdi

Görünüşte… Her şey CHP İl Yönetim Kurulu tarafından İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar hakkında görevden alma kararıyla başladı. Ardından… İl Yönetim Kurulu ikinci hamleyi yaptı ve ihraç istemiyle tedbirli olarak... devamını oku... | Paylaş!

10

11 2016

CHP İl’in görevden alıp disipline verdiği İnegöl İlçe Başkanı Kılıçdaroğlu’na tepki gösterip partiden de istifa etti, yönetimi düştü

Sürecin başlangıcını 23 Ekim günü bu sayfalardan duyurduk. CHP İl Yönetim Kurulu sürpriz kararla İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar’ı görevden aldı. Ardından… Büyükışıklar hakkındaki karara MYK’da itiraz etti.... devamını oku... | Paylaş!

08

11 2016

CHP’nin MYK toplantısında İl Yönetim Kurulu’nun İnegöl İlçe Başkanını görevden alma kararı görüşülmedi

CHP İl Yönetim Kurulu’nun sürpriz bir kararla İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar için görevden alma kararı verdiğini bu sütunlardan duyurduk. Büyükışıklar’ın hakkındaki kararla ilgili düşüncelerini de... devamını oku... | Paylaş!

27

10 2016

İlçe Başkanı için görevden alma kararı verilince CHP İnegöl İlçe yönetimi topluca istifa etmek istedi

CHP İl Yönetim Kurulu’nun salı akşamı yaptığı toplantıda hakkında görevden alınması kararı verilen CHP İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar kararın duyulmasından sonra önceki akşam İlçe Yönetim Kurulu toplantısı... devamını oku... | Paylaş!

24

10 2016

CHP İl Yönetim Kurulu tarafından görevden alınan İnegöl İlçe Başkanı Büyükışıklar: Kimi 50 yıllıkları rahatsız ettik!

Gelişmeyi… Bu sütunlarda dün duyurduk. CHP İl Yönetim Kurulu’nun salı akşamı yaptığı toplantının gündeminde sürpriz bir madde vardı: Çalışma uyumu sağlanamadığı gerekçesiyle İnegöl İlçe Başkanı Halil... devamını oku... | Paylaş!

24

10 2016

CHP’de sürpriz operasyon: İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar, İl Yönetim Kurulu kararıyla görevden alındı

Salı akşamı yapılan CHP İl Yönetim Kurulu gündemine sürpriz bir madde geldi. O maddede, İnegöl İlçe Başkanı Halil Büyükışıklar’ın siyaset tarzı ve İl ile ilişkilerine yönelik eleştiriler yer... devamını oku... | Paylaş!

23

10 2016