Etiket: CHP ilçe başkanları

CHP ilçe başkanları topluca Ankara’ya gidip Genel Başkan Yardımcılarına “Örgüt olarak seçime hazırız” mesajı verdiler, birlik sergilediler

Aslında… CHP ilçe başkanlarının topluca Ankara’ya gidip Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüşmeleri ve “Parti örgütü birlik ve beraberlik içinde seçime hazır” mesajı vermeleri planlanmıştı. CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş liderliğindeki Ankara programına kar nedeniyle Harmancık ve başka bir programı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Parti binalarına uğramadan vatandaşla görüşecekler… CHP heyeti ‘tebdili kıyafet’ yapıp sokaklarda Bozbey’i soracak

Aslında… Yöntemi bir süredir AK Parti uyguluyor. Hem kongreler sürecinde, hem de seçim dönemlerinde Genel Merkez’den gelen ve önceden programları duyurulmadığı için kimlikleri bilinmeyen heyetler sahada tebdili kıyafet olarak bilinen yöntemle günlük yaşamın içine karışıyorlar, bu yolla da vatandaşın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, aday olmayacağını açıkladığı 4 saatlik toplantıda ilçe başkanlarıyla tek adaylı güçlü yapıyı konuştu

Toplantı çağrısını CHP İl Başkanı Şadi Özdemir yaptı. Katılım listesine Osmangazi, Gürsu, Kestel ilçe başkanları için “yurt dışında” yazıldı. Büyükorhan İlçe Başkanı çalıştığı işyerinden akşam çıktığı için katılamadı. Yıldırım da işi nedeniyle İstanbul’da gittiği için izinli... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kongre için geri sayım başladı, CHP il başkanlığı için ilk aday olarak Turgut Özkan ilçe ziyaretlerini başlattı

7 Ocak’ta yapılacak CHP İl Kongresi öncesinde, Çarşamba akşamı kendi aralarındaki organizasyonla bir araya gelen CHP ilçe başkanları, “kulislerde adları geçenler ilçe örgütlerini ziyaret edip projelerini anlatsınlar, sonra da haftaya çarşamba akşamı oturup değerlendirme yapalım” kararı alınca yola çıkan ilk isim... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et