Etiket: CHP Parti Meclisi toplantısı

Kılıçdaroğlu’ndan CHP örgütüne ittifak uyarısı: İYİ Parti ile diyalogları geliştirin, ilişkilerinizi arttırın

Gerçi… Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in 31 Mart seçimi için CHP Büyükşehir adaylığının Parti Meclisi toplantısında ilan edileceği biliniyor ve karar da bekleniyordu. Fakat… Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’la ilgili beklenti olmasına karşın, bu toplantıda açıklamanın yapılması düşük... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP-İYİ Parti ittifak görüşmelerinde pazarlık: Bursa Büyükşehir adayı için İYİ Parti bastırıyor, CHP düşünüyor

Beklenti… CHP Parti Meclisi toplantısından sonra Bursa’dan İznik Adayı olarak Asiye Çalışkan’ın açıklanması yönündeydi. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz da adaylığının bir an önce açıklanması için Ankara’daydı. Ne var ki… Türkyılmaz’ın durumu değişmediği gibi, İznik adayı da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’dan yeni döneme bakış: Yüzde 49’un umudu olmayı sürdürmek önemli!

Pazar günü CHP Parti Meclisi toplantısı vardı. Selin Sayek Böke’nin de istifasıyla hesaplaşma arenasına dönüşen toplantının asıl konusu, Fikri Sağlar’ın disipline sevkinin görüşülmesiydi. PM’den disipline sevk çıktı. Toplantıya… Bursa’dan Parti Meclisi Üyesi olarak Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Lale... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP aday belirleme yöntemine karar verdi: Yine fermuar!

CHP’de milletvekilliği düşünenler için kendi stratejileri kadar aday belirleme yöntemi kararı da çok önemli. Bu nedenle bir yandan hesap yapılırken, diğer yandan Ankara’ya kulak kabartılıyor. İşte… O beklentiler CHP Parti Meclisi toplantısında cevap buldu. Buna göre… Aday listesinin yüzde 85’i parti içinde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et