Etiket: Cihangir Kalkancı

MHP’nin istediği istifa geldi ve emanet geri alındı, ama Mudanya’da 1 meclis üyeliği MHP’den AK Parti’ye geçti

2.5 ay önceydi,.. Mudanya Belediye Meclisi’ndeki oylamada MHP’li meclis üyesi Zeki Saygılı’nın CHP Grubu ile birlikte oy kullanması MHP’de krize yol açtı. Sert tepki gösteren MHP yönetiminin meclisten istifasını istediği Saygılı partiden istifa edince kriz büyüdü, bu da MHP Mudanya İlçe Başkanı Selçuk Yılmaz’ın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP siyasete yenilik getirdi… İlçe belediye meclisleri üyeleri arasında koordinasyonu sağlamak için İl’de özel komisyon kuruldu

Cumartesi günü… MHP kendi içinde uzun zamandır uygulamadığı bir buluşmayı yeni dönemin işaret fişeği anlamında gerçekleştirdi. Buluşma… İl Başkanı Cihangir Kalkancı’nın davetiyle tam bir teşkilat kahvaltısı olarak organize edildi. Özlüce Özgen’de gerçekleşen kahvaltıya, İl Yönetim Kurulu üyelerinin yanı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’nin Bursa 1326 çıkarmasındaki coşku Bahçeli’nin yüzünü güldürdü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ekranlarda daha çok ciddi bir yüz ifadesiyle izliyoruz. Gülümsediği anlar az. Ne var ki… 1326 kişilik Bursa heyetini görünce yüzü gülmüş. Verdiği mesajları da MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı aktardı: “Salon dolunca pek çok arkadaşımız ayakta izledi. Genel Başkanımız Sayın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP İl Başkanı Kalkancı’nın Bahçeli’ye verdiği “çerçeve içinde ok” tablosunun anlamı var: Metehan okçularının itaatini anlatıyor

Açıkçası… MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı iki hafta üst üste teşkilatların enerjisini ortaya koyan iki dikkat çekici organizasyon gerçekleştirdi. Önce… Bursa’nın fetih tarihinden yola çıkıp 1326 kişiyle Ankara’ya gidip MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti, hafta sonu da Merinos’ta 1700 kişilik... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Merinos’ta 1700 kişiyle büyük aile iftarı yapan MHP’nin enerjisi yüksek

Kim ne derse desin… MHP izlediği strateji ve politikalarla son dönem Türk siyasetini belirleyip yönlendiren parti oldu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne giden yolu açtığı anayasa reformu için ilk adım atılırken AK Parti ile oluşturduğu Cumhur İttifakı 24 Haziran ve 31 Mart yerel seçiminden başarıyla çıktı. İki... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya’da MHP’li meclis üyesi CHP ile birlikte oy kullanınca MHP Mudanya İlçe Başkanı istifa etti, “Gereğini yapmaya hazırız” dedi

Mudanya Belediye Meclisi’nin cuma günkü toplantısında, gündem maddeleri görüşüldükten sonra CHP Grubu’nun verdiği Tirilye’deki kültür merkezinden Faruk Çelik adının kaldırılması önergesinin yol açtığı kriz büyüdü. Önergeye… MHP’li üye Zeki Saygılı’nın grup dışında hareket ederek CHP Grubu ile... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya’daki farklı oya soruşturma başlayan MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı’dan sert tavır: Ne yapılması gerekiyorsa yapacağız

Mudanya Belediye Meclisi toplantısında MHP’li üye Zeki Saygılı’nın CHP Grubu ile birlikte oy kullanması üzerine MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı harekete geçti. Konuya da sert bir yaklaşım gösterdi: “Mudanya’da ufak çaplı kriz yaşadık. Bir arkadaşımız grup bilgisi dışında hareket edip farklı oy kullandı. Biz... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP İl Başkanı Kalkancı, Bursa’nın fetih tarihi olan 1326 genç Ülkücüyle Ankara’ya çıkarma yaptı

MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı farklı bir organizasyonda imza attı ve Bursa Ülkü Ocakları’ndan 1326 kişiyle Ankara çıkarması yaptı. Bursa’nın fetih tarihindeki kadar gençle önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Kalkancı, ardından Bursa çocuğu olan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı’nın artık DB plakalı görev aracı var

Yıllardır… Siyasette belli pozisyonda bulunanların araç kullanmaması gerektiğini savunanlardanız. Sürekli telefonu çalan, birilerini araması gereken, yanındakilerle konuşan siyasetçinin o sırada araç kullanması hem kendisi, hem trafik güvenliği için büyük risk. O nedenle… Bazı partilerdeki il başkanına görev... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhur İttifakı’nın aldığı oya MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı yorumu:Milletimiz bizi doğru anladı ve beka dedi

Büyükşehir ve 14 ilçede Cumhur İttifakı adaylarının kazandığı seçimin sonrasında MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı seçmen kararını şöyle değerlendirdi: “Milletimiz bizi doğru anladı ve beka dedi.” Sonuçlara yorumu şu: “Milliyetçi Hareket Partisi’ne bırakılan Yenişehir’de iyi bir netice aldığımız için,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et