Etiket: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

BUÜ Rektörü Cumhurbaşkanı’na rapor verdi, Bursa’da yeni üniversiteye adım atıldı… Yeni üniversite, 80 bin öğrenciye ulaşan Uludağ Üniversitesi bölünerek kurulacak

Görüşme… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 Ağustos günü otoyol ve Şehir Hastanesi açılışı için Bursa’ya geldiğinde gerçekleşti. Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz bu görüşmede Bursa Uludağ Üniversitesi ile ilgili değerlendirme ve projelerinin yer aldığı bir rapor... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Şehir Hastanesi’ni açmak için gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taksiciler de sorunlarını anlatan dosya verdi

Dünyada yaygın olan, ülkemizde Ankara ve İstanbul’da kısmen kullanılan tüm taksilere açık durak uygulaması Şehir Hastanesi Taksi Sistemi adıyla yaşama geçti. Yakın gelecekte yaygınlaşacağı söylenen sistem, yerleşik taksi duraklarının çalışma yöntemiyle uyuşmadığı için bazı taksicileri de tedirgin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Merak uyandıran ve spekülasyona yol açan görüntüler… AK Parti’nin 18. yıl klibinde Cumhurbaşkanı mesaj olarak Albayrak’ı mı işaret etti?

Çarşamba akşamı… AK Parti’li bazı dostlar telefonda sordular: “AK Parti’nin 18. yıl videosunu izledin mi?” Uyarılar üzerine internetten bulup izledik. Sonra da arayan dostlarla birlikte yorum yaptık. Klipte… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 18 yılda gelinen noktayı anlatıyor. Fakat, kamuoyu önünde AK Parti ile... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Erdoğan’ın bakışını Çavuşoğlu aktardı: Cumhurbaşkanımız da Bursalı hemşerilerimize ‘yol arkadaşım’ ve ‘dava arkadaşım’ diyecek kadar kendine yakın görüyor

AK Parti’nin kuruluşunun 18. yılını değerlendiren geçmiş dönem AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu iktidarda geçen 17 yılı Bursa açısından da ele aldı. Öncelikle de… Bursa’dan AK Parti’nin aldığı desteğe dikkat çekti: “17 yıllık iktidar sürecinde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Şimdi hepsi yeni seçmen… AK Parti’nin kurulduğu 14 Ağustos 2001 günü Bursa’da doğan 140 genç Cumhurbaşkanı Erdoğan’a konuk olacak

14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti 18. yıldönümünü kutluyor. Bugüne yönelik en farklı, belki de partinin geleceği adına en anlamlı çalışma ise İl Gençlik Kolları’ndan geldi. O çalışmayı… AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse şu sözlerle açıkladı: “Partimizin kurulduğu 14 Ağustos 2001’de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Partili eski belediye başkanları yemekte bir araya geldi

Fikir… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatla buluşma yemeğinde doğdu. AK Parti İl Başkanlığı’nın masa ayırdığı AK Partili eski belediye başkanları bir arada olmayı daha ileri taşımak için “zaman zaman buluşup sohbet etme” kararı aldılar. Bunun üzerene… Orhaneli eski Belediye Başkanı İrfan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İkiz kız bebek bekleyen AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü’ye Cumhurbaşkanı Erdoğan ilgi gösterdi

Pazar akşamı, Merinos’ta AK Parti teşkilatlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın buluşmasında renkli sahneler de yaşandı. Örneğin… Programın sonunda ilçe başkanlarıyla toplu fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sırada yanında bulunan İl Başkanı Ayhan Salman’dan Mudanya İlçe Başkanı İnci... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İl-ilçe kongreleri takvimi planlandığı gibi yürüyecek, ama AK Parti kurultayı 1 yıla uzayabilir

Ankara’da yapılan İl Başkanları toplantısı sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kongre sürecinin sonbaharda başlayacağını duyurdu. Gerçi… Henüz Genel Merkez’den takvim açıklanmadı, ama ekim ayında delege seçimlerinin üyenin önüne sandık konularak yapılacağı, ilçe kongrelerinin kasım-aralık... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti teşkilatını uyardı: Hiçbirimizin hesabi davranma, aklı ve vicdanı yerine nefsine kulak verme lüksü yok

Aslında… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışlar için Bursa’ya geleceği ve teşkilatla buluşacağı açıklandığında, siyasi mesajı teşkilat buluşmasında vereceği tahmin edilmişti. Öyle de oldu. Gerçi… Konuşmasında, AK Parti’den ayrılacakların kurmaları beklenen 2 yeni parti için çok uzun... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Teşkilata daha fazla zaman ayırmak isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 ziyareti iptal edip erkenden Merinos’a geldi, masasındaki herkesi uzun uzun inceleyerek sanki fotoğraf çekti

Siyasette… Vatandaşın katılımı için çağrı yapılan toplantıların açıklandığı saatten en az 1 saat sonra yapılacağı bilinir. Mitingler için de böyle. Hele liderlerin katılacakları mitinglerde 3 saati bulan sarkmalar yaşanır. Bugüne kadar… Açıklanan saate uyan iki lider izledik. Biri rahmetli Süleyman Demirel’di.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et