Posts Tagged ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’

Ana vatana bakıştaki özlem: Gümülcine Türk Gençler Birliği duvarında Batı Trakyalı Türk devlet adamlarının biyografili fotoğrafları asılı

Kuruluş tarihi 1928 olan Gümülcine Türk Gençler Birliği’nin kapısına ne yazık ki tabela asılamıyor. Çünkü Türk kelimesi olan tabelalara Yunanistan izin vermiyor. GTGB’nin sökülen tabelasının duvardaki izi de bu nedenle... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2019

İki eski Bakan Rodop Dağları’ndan mesaj verdi: Biz Yunanistan’da kanunlara uyuyoruz, azınlık haklarını da bekliyoruz

İstanbul’da itiraz üzerine yeniden sayılan sandıklardaki oylara Bursa’dan giden siyasetçiler sahip çıkıyorlar

Görünen o ki… Bu sütunlarda 6 Nisan Cumartesi günü duyurduğumuz İstanbul seçiminin yenilenmesi olasılık olmaktan çıkıyor, beklentiye dönüşüyor. Nitekim… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya’ya giderken yaptığı... devamını oku... | Paylaş!

10

04 2019

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş gönüllülere yemek verip, belediye başkanlarıyla toplantı yaparak hızlı başladı

Recep Altepe’nin istifa etmesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 1 Kasım’da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Alinur Aktaş 31 Mart’ta da seçimi kazanarak 5 yıl daha Bursa’ya hizmet etme... devamını oku... | Paylaş!

06

04 2019

Osmangazi’nin sandık sonuçları 31 Mart seçiminin belirleyicisi oldu

AK Parti seçim öncesi aday belirleme sürecinde Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı değiştirmeyi düşündü, ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tercihiyle yeniden aday gösterildi. Pazar gecesi Büyükşehir seçiminin... devamını oku... | Paylaş!

03

04 2019

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TEKNOSAB yolunda, Bursa’da üretim yapmak isteyen dünya devi Volkswagen için de uygun yer aranıyor

Bursa ve otomotiv deyince akla öncelikle Tofaş Fiat ve Oyak Renault gibi uluslararası markalar geliyor. Ayrıca servis araçları üreten Karsan’la otobüs üreten Güleryüz, Tezeller ve Boztekin’i de unutmamak gerekir. Hatta… Bir... devamını oku... | Paylaş!

31

03 2019

Cumhurbaşkanlığıı Sözcüsü İbrahim Kalın’a, üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan desenli halı sürprizi

Geçen hafta… Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kitabını imzalamak üzere Bursa’ya geldi. Merinos’ta gençlerle buluşup konferans verdi, BKM Özlüce’deyse yeni kitabı Barbar, Modern, Medeni’yi imzaladı. İşte… Bu iki... devamını oku... | Paylaş!

27

03 2019

Yeşim Tekstil’in Ağrı’da 5 bin kişiye iş sağlayacak fabrikası kıştan önce üretime başlayacak

Ağrı’da 5 bin kişiye iş sağlayacak temel atma törenini Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya şöyle anlattı: “Ben temel atma törenine katılacağımı düşünüyordum, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu mitingde beni de... devamını oku... | Paylaş!

23

03 2019

Kılıçdaroğlu’nun ikinci Bursa çıkarması… Mudanya’da güvercin uçurdu, İvazpaşa’da kahvehaneye gitti, “Bursa’yı yeniden inşa edeceğiz” dedi

Seçime 16 gün kaldı. İlk mitingi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilçe ziyareti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise Mustafakemalpaşa’da destek mitingi yaptı, Kılıçdaroğlu... devamını oku... | Paylaş!

14

03 2019

Bursa’da sahaya çıkan Faruk Çelik çevre illerdeki çalışmalar için aldığı davetlere katılıp destek veriyor

Bakanlığa ve milletvekilliğine veda ettikten sonra bir süre siyasi etkinliklerden uzak duran Faruk Çelik 31 Mart seçimleri için kolları sıvadı ve yeniden siyaset sahasına döndü. Nitekim… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın... devamını oku... | Paylaş!

10

03 2019