Posts Tagged ‘Cumhurbaşkanlığı Sarayı’

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan kadın milletvekillerini iftara davet etti

TBMM’de yasama faaliyetleri henüz başlamadı.O bakımdan Ankara’da henüz Meclis yoğunluğu yok. Fakat özel organizasyonlar var. Örneğin… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan 92 kadın milletvekilini yarın akşam... devamını oku... | Paylaş!

07

07 2015

Masa tartışma konusu oldu ama Cumhurbaşkanlığı Sarayı halka açıldı!

Şöyle bir gerçek var: Geçen dönem, TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi olmanın da getirisiyle Bursa Milletvekilleri arasındaki en aktif ve en etkin isim Hüseyin Şahin oldu. Aslında… Etkinlik nedenini yalnızca Plan Bütçe Komisyonu’na da... devamını oku... | Paylaş!

06

07 2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan eski milletvekilleri iftarını neden 1 hafta öne çekti?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın salı akşamı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda verdiği iftarda davetlilere mönü olarak iftariyeliklerin yanı sıra çorba, hünkar beğendi ve güllaç ikram edildi. İftara katılan AK Parti Bursa... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015

Berat Tunakan, merak edilen yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı yorumladı: Etkileyici

Bursa’nın yakından tanıdığı Berat Tunakan müteahhitlik, turizm işletmeciliği ve besicilik gibi iş alanlarının yanı sıra, Litvanya Bursa Fahri Konsolosu olarak da görev yapıyor. Bu kapsamda… Türkiye’yi ziyaret eden Litvanya... devamını oku... | Paylaş!

10

12 2014