Etiket: Cumhurbaşkanlığı Sarayı

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan kadın milletvekillerini iftara davet etti

TBMM’de yasama faaliyetleri henüz başlamadı.O bakımdan Ankara’da henüz Meclis yoğunluğu yok. Fakat özel organizasyonlar var. Örneğin… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan 92 kadın milletvekilini yarın akşam iftara davet etti. Ancak iftar Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda değil,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Masa tartışma konusu oldu ama Cumhurbaşkanlığı Sarayı halka açıldı!

Şöyle bir gerçek var: Geçen dönem, TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi olmanın da getirisiyle Bursa Milletvekilleri arasındaki en aktif ve en etkin isim Hüseyin Şahin oldu. Aslında… Etkinlik nedenini yalnızca Plan Bütçe Komisyonu’na da bağlamamak gerekir. Çünkü… Sanayici olması, sivil toplum örgütlerinde çalışması,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanı Erdoğan eski milletvekilleri iftarını neden 1 hafta öne çekti?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın salı akşamı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda verdiği iftarda davetlilere mönü olarak iftariyeliklerin yanı sıra çorba, hünkar beğendi ve güllaç ikram edildi. İftara katılan AK Parti Bursa eski milletvekillerinden Mehmet Emin Tutan ve Mehmet Tunçak’la sohbet ettik. İkisini de, hem... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı kullanan Erdoğan, göreve geldiği günden bu yana toplumun her kesiminden davetlileriyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Berat Tunakan, merak edilen yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı yorumladı: Etkileyici

Bursa’nın yakından tanıdığı Berat Tunakan müteahhitlik, turizm işletmeciliği ve besicilik gibi iş alanlarının yanı sıra, Litvanya Bursa Fahri Konsolosu olarak da görev yapıyor. Bu kapsamda… Türkiye’yi ziyaret eden Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite’nin tüm programına ve görüşmelerine resmi heyet içinde yer... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et