Etiket: Cumhurbaşkanlığı seçim

Hüseyin Çelik’e sorduk: Erdoğan sonrası kim Başbakan olur?

Olay Televizyonu’nun Ankara Stüdyosu’ndan Salı akşamı canlı yayınlanan program sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik’e doğrudan sorduk: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı seçilip de Çankaya Köşkü’ne çıkarsa, yerine kim Başbakan olur? O da… Bu konuda çok soru... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anketle çıkan tablo: Erdoğan ilk turda çok rahat seçiliyor… Bursa rakamı, Türkiye’nin üstünde

Türkiye bugüne kadar alışık olmadığı bir seçim için 10 Ağustos’ta sandığa gidiyor. Çünkü, bugüne kadar parlamentoda seçilen cumhurbaşkanını, ilk kez halk seçecek. O bakımdan… Seçimin kendisi gibi, propaganda süreci ve yöntemleri de alışık olunmayan bir kampanya sergilenmesini getiriyor. Üç aday var… Başbakan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Arınç’ın tahmini: Başbakan ilk turda, yüzde 54’le seçilir!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 3 yıldır Bursa Milletvekili olarak parlamentoda. Bir yandan hükümet çalışmaları, diğer yandan hükümeti temsil görevleri yoğunluğuna karşın Bursa’daki programlara da sık sık katılmaya özen gösteriyor. Gelişlerinde… Törenlerdeki konuşmaların yanında basın toplantıları da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et