Etiket: cumhuriyet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı manifestosunda en önemli şifre: AK Parti 2002 ruhunu temel değerler ve yeni hedeflerle canlandırıyor

Cumartesi günü Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde yapılan AK Parti’nin temayül yoklaması sırasında teşkilatların tanınmış isimleri heyecanlı topluluğu gösterip “2002 ruhu geri geldi” diyorlardı. Kuşkusuz… 24 Haziran seçimine giderken muhalefet partileri arasında “Cumhurbaşkanı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Faruk Çelik’ten samimi değerlendirme: İşçi bir babanın çocuğuyum, bu makamlara cumhuriyet sayesinde geldik!

Siyasete en alttan başladı. Refah Partisi’nde yönetim kurulu üyeliğinden İl Başkanlığı’na yükseldi. Fazilet Partisi’nin önce il başkanı, sonra milletvekili oldu. Kısa bir süre de olsa Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. Kuruluşuyla birlikte AK Parti’de yer aldı. 2002’de AK Parti Genel Merkezi Seçim Koordinasyon... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz

Müthiş bir askeri deha, çok ileri görüşlü bir devlet adamıydı. Toprakları işgal edilmiş, yorgun bir millete özgürlük hedefi gösterdi. Çağının çok ötesinde bir düşünceyle de cumhuriyeti armağan etti. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. yıldönümünde saygıyla ve minnetle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et