Etiket: Dağ yöresi yolu

Valilikteki bayramlaşmada protokol yolları konuştu, Hakan Çavuşoğlu rakamı açıkladı: Bayramın ilk günü otoyoldan 34 bin araç geçiş yaptı

Kim ne derse desin… Yolun güzergahı, mesafesi, üzerindeki tesisleri, hatta bugün olduğu gibi otoyolun geçiş ücreti tartışılabilir. Bunlar doğal. Eleştiren olur, öven olur, önerisi olan da bulunur. Ancak… Şu bir gerek ki yol olmadan olmaz. Hele yolun gerekliliğinin tartışmak hiç doğru olmaz. O bakımdan… Ücretli ya da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa Milletvekili Mustafa Esgin Cumhurbaşkanı’nın önünde Ulaştırma Bakanı’na hızlı trenle dağ yolunu sordu, algıya karşı istekte bulundu

AK Parti’nin milletvekilleriyle değerlendirme amaçlı yaptığı geleneksel Kızılcahamam Kampı’nın son gününde sorular ve cevaplar oturumu vardı. Toplantıda… Bursa’dan 3 milletvekili söz alıp sorunları ve tespitlerini aktardılar. Bu kapsamda… Müfit Aydın konuşmasında Doğu ve Güneydoğu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gittiği her yerde karşısına çıktı: Emeklilikte yaşa takılanlara CHP’li Aydın söz verdi

Erkan Aydın’ın siyasete adım attığı günden beri yaşadığı yoğunluğu kimse yaşamadı. Önce… CHP Osmangazi’de belediye başkanlığı için önseçime girdi. Burada sandıktan çıkıp CHP Osmangazi Adayı olarak 2014’teki yerel seçimde yarıştı. CHP’nin oylarını Osmangazi’de tarihinin en üst noktasına... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et