Posts Tagged ‘Davut Gürkan’

Bursa bir değerini yeniden kazanıyor: Mudanya Belediyesi ve Kızılay Altıntaş’taki gençlik kampı için bir araya geldi, ortak görüş oluştu

150 yıllık iyilik hareketi Kızılay yeni bir anlayışla toplumla kucaklaşıyor. Bir yandan yardımları sürdürürken, sosyal alanlarda da yeni projeler geliştiriyor. Örneğin… Kızılay Bursa Şubesi Yönetim Kurulu adına Başkan Davut... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2019

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan yedek de olsa genel merkez yönetim kuruluna girdi

Nerede sıkıntı varsa herkesten önce ulaşıp yardım ve şefkat elini uzattığı için Türkiye’nin merhamet çınarı olarak bilinen Kızılay’ın pazar günü Ankara’da kongresi vardı. Bursa Şubesi ve ilçelerdeki Kızılay... devamını oku... | Paylaş!

09

04 2019

Kızılay Bursa Şubesi’nde 40 yıl başkanlık yapan İbrahim Dokunmazer yeni başkan Davut Gürkan’ı ziyaret etti

110 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren merhamet çınarı Kızılay’ın son 40 yılında Bursa Şubesi Başkanı olarak İbrahim Dokunmazer hizmet etti. Deneyimli Kızılay’cı olan Dokunmazer geçtiğimiz günlerde, bayrağı... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2019

Yeniden yapılanan Kızılay Bursa’da anlayış da değişti… Artık Genç Kızılay da sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun içinde faaliyette

Kızılay 150 yıllık geçmişiyle dünyanın sayılı kurumlarından biri. Nerede dert varsa oraya herkesten önce yetişen bir merhamet çınarı olarak, sevgi ve şefkatle kollarını her yana uzatıyor. Bursa Şubesi de bu çınarın en eski ve en... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2019

Kızılay’ın büyük ailesi içinde yer almanın yol açtığı duygu ve Genel Başkan Kerem Kınık’ın etkileyici mütevazılığı

Temmuz ayının son günleriydi… Davut Gürkan kahve içmeye uğradığında, yenilenme kararı alınan 110 yıllık Kızılay Bursa Şubesi yönetim kurulu için davet yaptı. Kendisine destek amacıyla kabul ettik, atama yönetimde yer... devamını oku... | Paylaş!

26

02 2019

Yeni dönem hedeflerini Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan açıkladı

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan kongrede yeni dönemin yeni hedeflerini de açıkladı. Örneğin… Türkiye’deki 21 afet merkezi ve 13 aşevinden birinin Bursa’da olduğunu vurgulayıp bunları geliştireceklerini... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2019

Kızılay Genel Başkanı Kınık Bursa kongresinde yeni projeyi açıkladı: Hedefimiz, 2030’a kadar yoksulluk sınırı altında kimsenin kalmaması

7 ilçede şubesi, 5 ilçede temsilciliği bulunan Kızılay’ın Davut Gürkan başkanlığındaki Bursa Şubesi Merinos’ta kongre yapacak

Geçen yıl temmuz ayında Davut Gürkan başkanlığında yeniden yapılandırılan Kızılay Bursa Şubesi, bu ay olağan genel kurulunu yapacak. Kongre takvimini de Gürkan açıkladı: “23 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te yapılacak... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019

Türkiye’nin merhamet çınarı olan Kızılay kan stokları azalınca çağrı yaptı, Bursalılar kısa sürede stokları kritik seviyenin üzerine çıkardı

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan, ihtiyaç duyulan her yerde Kızılay’ın olduğunu söyleyip, “Kızılay Türkiye’nin merhamet çınarı” dedi. Şu da önemli: “Havaların soğumasıyla kan stoklarımızda ciddi azalma oldu.... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019

Türk Kızılay’ın misyonunu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz açıkladı: Daha az insanın acı çektiği bir dünya!

Çok sık olamasa da bir ayağı Bursa’da. Çünkü, Bursalı ve ailesi de halen Bursa’da yaşadığı için gelip gidiyor. Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz, bu kez Kızılay şube kongreleri ve bazı ziyaretler için... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019