Posts Tagged ‘Devlet Hastanesi’

Ulaşımın umudu metroda… Yıldırım metrosuyla bütünleşecek Emirsultan-Heykel-Çekirge hattı Acemler’de stadyum trafiğini de çözecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine “Asla raylı sistem yapma, metro ya da metrobüs yap” dediğini aktaran Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yıl sonuna kadar 6.2 kilometrelik Yıldırım ve 7.2 kilometrelik... devamını oku... | Paylaş!

15

04 2018

Dile kolay… Bursa’nın ikinci özel hastanesi ’40. yılında Yeni Hayat’ sloganı ve yeni atılımlarla yepyeni hastane yaptı

70’li yılların sonlarında Bursa’da yalnızca 2 kamu hastanesi ve 1 de özel hastane vardı. Devlet Hastanesi ve SSK Çekirge Hastanesi dışında Özel Bursa Hastanesi o günü koşullarında sağlık hizmeti verirdi. İşte… Özel... devamını oku... | Paylaş!

27

03 2017

Bir zamanlar kent dışında olan Ankara Yolu’ndaki kamu kurumu arazilerine yeni kent görevi: Sağlık alanı

Bugünün penceresinden bakıldığında tarih öncesi kadar eski geliyor, ama 80’li yılların başına kadar daha küçük bir kentte yaşıyorduk. Örneğin… Bursa o yıllarda doğuda Duaçınarı’nda bitiyordu. Arabayatağı köydü ve kent... devamını oku... | Paylaş!

13

02 2016

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yol haritasını çizdi, hedefi gösterdi: Bursa’ya “sağlık üssü” planı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu 7 Haziran seçimleri için AK Parti Bursa Adayı gösterildiğinde, kişiliği nedeniyle “Bursa’ya uygun aday” kabulü gördü. Sağlık Bakanı olduğu için de sağlık hizmetleri ve yatırımları... devamını oku... | Paylaş!

06

10 2015

Kent büyüyor, ama Bursa da sorunlarını çözmek yerine kentle birlikte büyütüyor!

Her şey… Bir dost ortamında “Sürekli yeni hastane projeleri konuşuyoruz, neredeyse kamu hastaneleri sayısı kadar özel hastanemiz oldu. Ama sağlık alanında sorunlar bitmiyor” noktasına gelinmesiyle başladı. Şöyle bir... devamını oku... | Paylaş!

01

10 2015