Etiket: Doç. Dr. Süleyman Şahin

Uluslararası Olimpiyat Akademisi’nde Türkiye’yi temsil ediyor… Doç. Dr. Süleyman Şahin’e onurlu görev

Yunanistan’ın Olimpos kentinde yapılan Uluslararası Olimpiyat Akademisi aslında dünyadaki spor organizasyonları açısından en tepe nokta. İşte… 170 ülkeden temsilcilerin katıldığı toplantıda Türkiye’yi Doç. Dr. Süleyman Şahin temsil ediyor. Dahası Şahin böyle bir görevi üstlenen ilk Bursalı oldu. Şahin’in Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’da sporu büyüten Doç. Dr Süleyman Şahin, spor dünyasını yönettiği gibi belediyecilik yapmak için Yıldırım’da aday adayı oldu

Yakında Profesör unvanı alacak olan Doç. Dr. Süleyman Şahin bu kentin yetiştirdiği değerlerden. Yıldırım Belediyesi’nde tesis müdürlüğü yaptı, spor kulübünü yönetti, Manisa’ya Gençlik Spor İl Müdürü atandı, Gençlik Spor İl Müdürü olarak Bursa’ya döndü. Akademisyen olduğu için kadrosu Uludağ... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa İl Gençlik Spor Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin gösterdiği başarı nedeniyle İstanbul’a atandı

Henüz 2 yaşındayken Bursa’ya geldi, tüm eğitim ve sporculuk yaşamı Bursa’da geçti, öğretmenlik yaşamına yine Bursa’da başladı. Üniversite ve yüksek lisans eğitimi yanında dil eğitimi için İngiltere’ye giden Doç. Dr. Süleyman Şahin, 2004 yılında da Yıldırım Belediyesi Spor Müdürü oldu. Spor... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et