Posts Tagged ‘doğalgaz’

Çavuşoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştü: Ovadaki mahallelere doğalgaz getirebilmek için yasada düzenleme yapılacak

Sorun biliniyor… İmar Barışı’ndan yararlanmasına ve yasadaki hükme karşın, bazı yapılara doğalgaz bağlanmadı. AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu bu durumu EPDK Başkanı yanı sıra Çevre ve ile Enerji bakanlarıyla... devamını oku... | Paylaş!

04

04 2019

Millet Mahallesi’ndeki gece mitinginde yer yerinden oynadı: Yapı kullanma belgesi olanlara Çavuşoğlu’ndan doğalgaz sözü

06

03 2019

Bursa’da seçim çalışması yapıyor, Ankara’da sorun takip ediyor, Meclis’te komisyonlara katılıyor… Hakan Çavuşoğlu bir Bursa’da, bir Ankara’da

Hafta sonu Bursa’da seçim saha çalışması yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için teşkilatlarla toplantılar yaptı. Salı akşamı… Devletin milletle uzlaştığı imar barışı uygulamasına başvurup yapı... devamını oku... | Paylaş!

16

02 2019

Millet Mahallesi’nin yolun altında kalan bölümünde imar barışından yararlanıp yapı kullanma belgesini aldı, ama doğalgaz bağlatamadı

İBRAHİM KURTULUŞGazeteye geldiğimizde danışmada oturmuş bizi bekliyordu. Adı İbrahim Kurtuluş, bir bacağını kaybetmiş. Daha elini sıkarken anlatmaya başladı: “Millet Mahallesi’nin Yakın Çevre Yolu altında kalan bölümünde... devamını oku... | Paylaş!

15

02 2019

Devletle vatandaşın uzlaştığı tarihin en büyük imar barışına öncülük eden Hakan Çavuşoğlu, ortaya çıkan ‘plansız alan’ sorunu için yeniden devreye girdi

Yaşam güçleşiyor, ekonomi yoluna girmezse bu kış çok zor geçecek… Döviz yükseldi, petrol fiyatı arttı, market rafları yangın yerine döndü!

Ülke olarak… Ciddi bir ekonomik sınavdan geçiyoruz. Artık herkesin gözü her dakika televizyonların sağ alt köşesinde döviz fiyatlarında. Kaç kuruş arttı, kaç milim indi hesabını yapmayan neredeyse yok. Gerçi… Başlangıçta... devamını oku... | Paylaş!

07

09 2018

Doğalgazı herkes pahalı sanıyor, ama kömüre ve elektriğe göre daha ekonomik, hem daha çevreci, hem daha konforlu

Bir dönem… Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. bünyesinde bulunan BTM’de, yani Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde görev yaptı. Gamze Demirbaş Çelebi şimdi de Bursagaz Kurumsal İletişim Birim Yöneticisi olarak bilgi ve deneyimini... devamını oku... | Paylaş!

07

04 2018

Enerji verimliliğinde Bursa modeli… Okullara 1 yılda 3.5 milyon lira tasarruf ettiren yöntemi Türkiye’ye öğretecekler

Bursa’nın havasının temiz kalması için Başkan’dan çağrı var: Vatandaşa da sorumluluk düşüyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe kentin havasının temiz kalması için vatandaşa da sorumluluk düştüğünü vurgularken, “Doğalgaz en temiz yakacak. 3-5 kuruşun hesabı yapılmadan, herkes doğalgaz kullanmalı”... devamını oku... | Paylaş!

23

09 2017

Bursagaz’dan DPT’ye giden İsmail Gerim 13 yıl sonra BEBKA Genel Sekreteri olarak Bursa’ya döndü

Bursalılar onu Botaş Bölge Müdürü olarak tanıyorlar. Doğalgazın Bursa’da kullanılır hale gelmesinde büyük emeği ve çabası var. Botaş’ın özelleştirme sürecinde Bursagaz adını almasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı ve... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2017