Posts Tagged ‘Doruk Hastanesi’

Bursa’nın Ali Hoca’sı, AK Parti eski Milletvekli Ali Kul kalp krizi geçirdi, damarına stent takıldı

2007-2011 yılları arasında AK Parti Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yaptı, ama yıllarca Sarı Cami İmamı olarak farklı bir din görevlisi profili sergileyen Ali Kul kentin büyük bölümü tarafından tanınır ve sevilir. Pazar... devamını oku... | Paylaş!

15

05 2019

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni futbolcu hastalığı olarak bilinen menisküs ameliyatı oldu

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni bir süredir devam eden diz ağrıları nedeniyle gittiği Doruk Hastanesi’nde cumartesi sabahı acilen menisküs ameliyatına alındı. Dr. Mustafa Esgin tarafından yalnızca operasyon bölgesine... devamını oku... | Paylaş!

30

10 2017

Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde yaralanan gazisi Orhanelili gencin vücudundan 22 şarapnel çıktı

Orhanelili Abdurrahman Kafkas ağabeyini ziyaret için Ankara’ya gitmişti. 15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY mensupları darbe girişimi yaptılar. Ağabeyinin evinde olayları televizyondan öğrenen Abdurrahman Kafkas da hemen dışarı fırladı ve... devamını oku... | Paylaş!

08

08 2016

Japonya İslam Merkezi Başkanı Nimetullah Hoca da yaşına rağmen Şehreküstü Demokrasi Meydanı’nda

Adı Nimetullah Halil İbrahim Yurt. Aslen Amasyalı, fakat uzun yıllar Mekke’de kalmış, sonra Japonya’ya gidip İslam Merkezi Başkanı olarak görev üstlenmiş. Dahası… Rahmetli Necmettin Erbakan’ın yakını olarak tanınıyor. Aynı... devamını oku... | Paylaş!

06

08 2016

Tıpta ender rastlanan beşiz bebeklere Başbakan’ın eşi Sare Hanım morali!

Genelde ikiz, ya da üçüz bebek doğumuna alışkınız, ama beşiz doğum ile çok ender karşılaşıyoruz. İşte o ender doğumlardan biri geçtiğimiz günlerde Doruk Hastanesi’nde gerçekleşti. Ağrı’dan doğum için Bursa’ya gelen... devamını oku... | Paylaş!

22

02 2016

Seçim dönemi verilemeyen ödül 9 ay sonra yerine ulaştı

Tıp Bayramı olarak kutlanan 14 Mart’ta Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bir dizi ödül organize etmişti. Ödüllerden biri de, sağlık yatırımları ve hizmetleri nedeniyle Dr. Mustafa Esgin’e verilecekti. Ancak… O günlerde AK... devamını oku... | Paylaş!

18

12 2014

Bursa sağlık turizminde uçuşa geçti: Yabancı hasta 10 bine ulaştı!

Arşivimize baktık… 24 Eylül 2011 günü kısa adıyla Busat olarak anılan Bursa Sağlık Turizmi Derneği kurulduğunu bu sütunlardan duyurduk. Yazıda… Termal turizmini canlandırmak için girişilen projeleri, yeni 5 yıldızlı otelleri,... devamını oku... | Paylaş!

01

12 2014