Etiket: DOSABSİAD Başkanı

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan hedefi gösterdi: Her biri tohum olan çocukları iyi işleyerek gelecek inşa edilebilir

Daveti… Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptı. İstanbul Dolmabahçe’deki Cumhurbaşkanlığı Ofisi’ndeki iftar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gerçekleşti. İftar yemeği… Okullarda planlanan Tasarım Beceri Atölyeleri projesinin Eğitime Değer Katanlar adı altında geniş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkiye’nin ilk kadın müsteşarı olan kadın Vali’den DOSABSİAD’ın ilk kadın başkanına plaket

Muğla’nın Fethiye İlçesi’ne bağlık Göçek Beldesi’nde hafta sonu yapılan toplantıya katılan DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel bir de sürprizle karşı karşıya kaldı. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nda Türkiye’nin ilk kadın müsteşarı olarak görev yapan, ardından da Lale Aytaman’dan 20 yıl sonra... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kurla mücadelenin sonunun olmadığını düşünen sanayici, teknoloji üretimi istiyor: Teknolojiye yatırım yaparsak, 10 yıl sonra Türkiye’nin önüne kimse geçemez

Hafta sonu… Muğla’nın Fethiye İlçesi’ne bağlı, eşsiz koylarıyla ünlü sahil kasabası Göçek’te özel bir toplantı vardı. Üstelik… İş dünyasının tanınmış isimleri, siyasetçiler, eski bakanlar sanatçılar, spor dünyasının ünü sınırları aşmış isimleri, kimi sivil toplum örgütleri başkanları, hatta... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

En güzel amaçla bir araya geldiler… Anadolu’daki yetim kız çocukları okusun diye burs veriyorlar

Organizasyonu… 8. Cumhurbaşkanı rahmetli Turgut Özal’ın eşi Semra Özal yaptı. Daha açık söylemek gerekirse, Semra Özal’ın başkanı olduğu Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı evsahipliğinde bir organizasyon oldu. Ancak… Aradan yıllar geçse de, yine Türk iş ve siyaset dünyasının tanınmış aileleri... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İşletmeler gibi STÖ’lerde de genç kuşak umut veriyor… Genç şövalyeler işlerin başında, sanayide çarklar dönüyor

Kurulması için çabaları dün gibi anımsıyoruz… Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi 25, DOSABSİAD da 30. yıla gelmiş. Üstelik… İşletmelerde genç kuşak patronlarla yaşanan değişim yönetime de yansımış. DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk ile başkan yardımcıları Nilüfer Çevikel ve Adnan Şarmen’i dinlerken, ilk... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et