Posts Tagged ‘DP’

DP Osmangazi İlçe Başkanı Çağrı Kaplan’dan Kırat’ı ayağa kaldırma formülü: Gençlerle yeni yapılanma

Gerçi… Bugünkü konumu geçmiş gücünün çok uzağında, ama şu da bir gerçek ki Demokrat Parti köklü bir siyasi geleneğe sahip. DP ile başlayan, Adalet Partisi ile süren, Doğru Yol Partisi ile yeniden iktidar yaşayan DP’nin... devamını oku... | Paylaş!

06

09 2016

Kırat liderinden mütevazı ziyaret… DP Genel Başkanı GültekinUysal geliyor

Bir dönem kitleleri peşinden sürükleyen Demokrat Parti’nin Genel Başkanı Gültekin Uysal 2 günlük bir program için Bursa’ya geliyor. Perşembe akşamı gelecek olan Uysal konaklayacağı Görükle’deki Oruç Otel’de cuma sabahı... devamını oku... | Paylaş!

20

05 2015

7 Nisan’da YSK’ya Bursa için 1 aday bildiren DP listedeki eksikleri tamamladı!

Siyasi partilerin milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim ettikleri 7 Nisan günü Demokrat Parti’nin yalnızca bir aday adıyla liste verdiğini bu sütunlarda duyurduk. YSK’ya verilen Bursa listesinde yalnızca 5. sıra... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2015

Bursa Milletvekili Hayrettin Çakmak’ın ilginç anketinin ilginç sonuçları

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Hayrettin Çakmak farklı siyaset stiliyle bilinir. Dahası… Konuşmalarında, araştırmacı-siyasetçi modeline örnek oluşturacak şekilde siyaset bilimi, siyaset tarihi, siyaset felsefesi... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2010

Demokrat Parti’de kulisleri heyecanlandıran “tesadüfe dayalı” sürpriz buluşmaları… Gerginlik bitiyor mu?

İlginç ve bol spekülasyonlu bir süreç yaşandı Demokrat Parti’nin Bursa teşkilatlarında. O sürecin başlangıcı geçen yılın yaz aylarına kadar gidiyor. Daha doğrusu, görevden alma ve yeni atama söylentileri geçen yıl yaz aylarında... devamını oku... | Paylaş!

28

01 2010

Demokrat Parti’de yeni dönem… Ayhan Barışıcı il yönetimini oluşturdu, işte liste

Aslında… 31 Ekim’deki Demokrat Parti-Anavatan Partisi birleşme kurultayından itibaren DP’nin teşkilatlarında yeniden yapılanma süreci bekleniyordu. Buna karşın… 15 Aralık 2009 günü akşam saatlerinde Füsun Yaşar’ın görevden... devamını oku... | Paylaş!

20

01 2010