Posts Tagged ‘Dr. Murat Ünal’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ailesi hakkındaki övgü dolu sözleriyle Necati Şahin iftar sofrasında duygulandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu siyasi birikimi ve üstlendiği görevler nedeniyle farklı bir siyasetçi. DYP’de İstanbul İl Başkanlığı yaptı, 2007’de DP Genel Başkanı seçildi, 2009 yerel seçiminde başarılı olamayınca çekildi,... devamını oku... | Paylaş!

26

05 2019

Mudanya siyasetinde özel dengeler… Adayların destekçileri olan eski siyasiler yer değiştirdi

Mudanya’nın yakın zaman öncesine kadar seçime etkisi bilinen kendine özel demografisinin yerini bugün kritik dengeler aldı. Nitekim… Seçim süreci başladığında aday olup olmayacağı, ya da kime destek vereceği merak edilen eski... devamını oku... | Paylaş!

24

03 2019

Bu proje özel… BUDO ile Mudanya’dan Tirilye’ye deniz yolculuğu

Mudanya denizi, havası, tarihi geçmişiyle Bursa’nın incisi. Tirilye de tarihi yapılarıyla bu sahilin en güzel yerlerinden biri. Ancak… Sahil yolu olmasının yol açtığı virajlar nedeniyle Tirilye’ye karadan gitmek pek de kolay değil.... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2019

Murat Ünal Mudanya’ya Aydınpınar-Göynüklü ayrımından Tirilye’ye uzanan Güney Çevre Yolu yapma sözü verdi

AK Parti Mudanya Adayı Dr. Murat Ünal, seçimler için değil değişim için çalıştıklarını vurguladığı proje tanıtımı toplantısında, vaatlerini de açıkladı. En dikkat çeken de… Mudanya’nın yaz sezonu ve özellikle pazar... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2019

Mudanya’nın ciddi bir rehabilitasyona ihtiyacı olduğunu söyleyen AK Parti Adayı Dr. Murat Ünal iddialı: Değişim talebini aldık, göreve hazırız

Mudanya’nın Bursa için ayrı bir değeri var. Kentin hava alma yeri olması, İstanbul’a açılan deniz kapısı olması, yıllarca Bursa’nın sayfiyesi olması bunlar arasında sayılabilir. Günümüzdeki Mudanya ise geçmişten farklı... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2019

Milletvekili Vildan Yılmaz Güler önderliğinde AK Partili kadınlar Mudanya’ya çıkarma yaptı

2014’te kaybettiği Mudanya’yı geri almak isteyen AK Parti’de kadınlar da sahaya çıktı. AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Güler öncülüğünde AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İlçe Başkanı İnci... devamını oku... | Paylaş!

11

03 2019

AK Parti Mudanya’yı yeniden kazanmak istiyor… Özel çalışma yürüten Dr. Murat Ünal tek tek ikna etmek için kapı kapı dolaşıyor

AK Parti girdiği ilk yerel seçim olan 2004’ten beri Nilüfer’de kazanamıyor. Mudanya’daysa 2014’te belediyeyi CHP’ye kaybetti. Bu seçim Mudanya’yı geri alabilmek için de özel bir çalışma yürütüyor. Bu... devamını oku... | Paylaş!

11

03 2019

Bilbordlarda “Mudanya muradına erdi” sloganıyla Mudanyalıları selamlayan AK Parti Mudanya Adayı Murat Ünal tempoyu yükseltti

Bursa kamuoyu Dr. Murat Ünal’ı geçmiş yıllarda üstlendiği İl Sağlık Müdürlüğü ve Bursa Tabip Odası Başkanlığı görevlerinden tanıyor. Mudanyalılar için daha da tanıdık bir isim. Çünkü… Mudanya’nın tanınan... devamını oku... | Paylaş!

19

02 2019

Büyükşehir eski Başkanı Recep Altepe’ye Mudanya Köyleri Derneği’nden vefa plaketi

Geçtiğimiz hafta sonu, kısa adı MUYAD olan Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği’nin kongresi vardı. Başkanlığını Sahip Keçici’nin yaptığı derneğin genel kuruluna siyaset dünyasından Milli Eğitim ve Milli Savunma eski... devamını oku... | Paylaş!

18

01 2019

Nefesler tutuldu, herkes açıklamayı bekliyor… İşte AK Parti’de Genel Merkez gündemindeki 17 ilçenin ‘muhtemel’ adayları

AK Parti Genel Merkezi’nde yaşananları ya da karar ortamları olmasa bile koridorlarındaki konuşmaları duyabilen bir dostumuz var. Onun duyduğu kulis notlarını da bu sütunlarda paylaşıyoruz. Güne yine o dostla sohbet ederek başladık.... devamını oku... | Paylaş!

09

01 2019