Posts Tagged ‘Dr. Mustafa Esgin’

3 milletvekili 15 yıl öncesinin fotoğrafını incelerken anılar canlandı: Geçmiş zaman olur ki…

Fotoğrafta… AK Parti’nin 3 Bursa Milletvekili var. Vildan Yılmaz Gürel, Dr. Mustafa Esgin ve Zafer Işık keyifli bir sohbetin tam ortasındalar. Üçü de, Dr. Esgin’in elindeki bir fotoğrafa bakarak... devamını oku... | Paylaş!

12

04 2019

İstanbul’da oylar sayılırken Bursa’nın siyasetçileri ‘milletin iradesi’ nöbeti tutuyor

07

04 2019

Hem merkezde, hem ilçelerde… Mustafa Esgin siyasi performansıyla her yerde

Aslında… Siyasi performansını AK Parti Nilüfer Adayı olduğu 2014 yerel seçiminde belli etmişti. Dr. Mustafa Esgin farklı projelerle yüksek tempoda çalışınca, açık farka karşın Mustafa Bozbey tüm siyasi yaşamının en zorlu... devamını oku... | Paylaş!

29

03 2019

CHP, İYİ Parti ve HDP’ye MHP İl Başkanı’ndan sert gönderme: Doğru, yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Mustafakemalpaşa ve Mudanya Güzelyalı nokta mitingleri yanında AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin’in önerisiyle sürpriz Karacabey ziyareti de büyük ilgi gördü. Bununla birlikte… AK... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2019

Seçim çalışmalarına başlayan eski milletvekili Hüseyin Şahin talihsiz bir kaza yaşadı ve düşüp omzunu 3 yerden kırdı

31 Mart yerel seçimine yönelik siyasi çalışmalar kapsamında ilçe ziyaretlerine başlamıştı ki, geçen dönem AK Parti Bursa Milletvekili olan Hüseyin Şahin talihsiz bir kaza geçirdi. Dengesi bozulduğu için düşen Şahin’in omzu 3... devamını oku... | Paylaş!

02

03 2019

SGK hizmeti, kent merkezine uzak oldukları için sıkın yaşayan dağ yöresi ilçelerinin ayağına mobil araçlarla götürdü: Mobil SGK

Çalışmayı… AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin duyurdu. “Vatandaşımız talep etti, biz de başlattık” diyen Esgin, merkeze uzaklıkları nedeniyle SGK işlemlerinde sıkıntı yaşayan dağ ilçelerine götürülen... devamını oku... | Paylaş!

04

02 2019

Bursa’dan uçuşların şaşırtan istatistiği ve Bursa ile aynı özelliklerdeki Güney Kore’nin Busan kentinden çarpıcı örnek

AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin’in elinde cumartesi gününe ilişkin rakamlar var. 189 kişilik uçaklarla Yenişehir’den Ankara’ya 110 kişi gitmiş, 161 kişi gelmiş. Erzurum’a 188 kişi gitmiş, 188 kişi... devamını oku... | Paylaş!

29

01 2019

Bursa’yı hava yolunda canlandırmak isteyen Anadolu Jet harekete geçti… İlk hedef Ankara uçuşlarını doldurmak, sonra da yeni direkt hatlar

Haberi… AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin’le pazar sabahı Bursa’ya ulaşım sohbeti yaparken öğrendik. Bursa’nın ulaşım sorunlarına çözüm bulmak önemli girişimler yapan, devam eden projelerin de takibini... devamını oku... | Paylaş!

29

01 2019

Bursalı sanatçılar Fettah Can ve Burak Satıbol çekecekleri Bursa filmi için Meclis’e gidip Bursa Milletvekili Esgin’i ziyaret ettiler

İkisi de Bursalı sanatçı. Biri besteleri ve şarkılarıyla pop müzikte yıldız olan Fettah Can, diğeriyse tiyatro ve sinema sahnesinde canlandırdığı karakterlerle Burak Satıbol. İkili… Bursa’da geçen, Bursa’yı anlatacak olan,... devamını oku... | Paylaş!

19

01 2019

Yenişehir’de kargo taşımacılığı başlıyor, Ankara üzerinden hava ulaşımı için umut veren adımlar atılıyor

Yenişehir Havaalanı 2001’de açıldığında yeri tartışılıyordu. 20 yıl önceki tartışmaların bırakılmasını isteyen AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin, canlandırılması temaslarını anlatırken şu bilgiyi... devamını oku... | Paylaş!

26

12 2018