Posts Tagged ‘Dr. Sare Davutoğlu’

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Bursa programının dörtte üçünü gençlere ayırdı!

Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra AK Parti’nin ikinci genel başkanı olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bursa programı yavaş yavaş şekilleniyor. Buna göre… 2 Aralık Cuma günü Bursa’ya gelecek olan... devamını oku... | Paylaş!

01

12 2016

Bu fotoğraf siyasete dönüş mesajı gibi: Davutoğlu ailesi yer sofrasında vatandaşa iftar konuğu

Krizleri bir kişiye bağlamak elbette doğru değil. Fakat uluslararası alanda yaşanan büyük krizler Dışişleri Bakanı ve Başbakan olduğu dönemlerde Ahmet Davutoğlu’na denk geldi. İsrail ve Rusya ilişkilerinde atılan sıcak adımlar... devamını oku... | Paylaş!

30

06 2016

Aile fotoğrafının işli olduğu halıları Başbakan’ın eşi Dr. Sare Davutoğlu’na armağan etti!

Bursa’da siyaset yapanlar, özellikle de AK Parti’de siyaset yapanlar Deniz Üzülmez’i bilirler. Sokağın nabzını tutan anket çalışmalarıyla tanınan Deniz’in bir ayağı da Ankara’da. Başta AK Parti Genel Merkezi olmak üzere, tüm... devamını oku... | Paylaş!

24

03 2016

Tıpta ender rastlanan beşiz bebeklere Başbakan’ın eşi Sare Hanım morali!

Genelde ikiz, ya da üçüz bebek doğumuna alışkınız, ama beşiz doğum ile çok ender karşılaşıyoruz. İşte o ender doğumlardan biri geçtiğimiz günlerde Doruk Hastanesi’nde gerçekleşti. Ağrı’dan doğum için Bursa’ya gelen... devamını oku... | Paylaş!

22

02 2016

Başbakan’ın eşi Dr. Sare Davutoğlu geliyor… “Doğumuna sahip çık” diyecek, normal doğumu anlatacak

Gerçi… Siyaset nedeniyle Türkiye onu Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi olarak tanıdı, ama Dr. Sare Davutoğlu bir yandan mesleği gereği Kadın-Doğum Doktoru olarak kadın sağlığıyla ilgili çalışmalar yürüttü, diğer yandan sivil... devamını oku... | Paylaş!

17

02 2016