Posts Tagged ‘DSP Genel Başkanı’

Bir anda cazibe merkezine dönüşen DSP de Cihan Partisi ile ittifak yaptı, Türkiye’de CP’ye bıraktığı 3 ilçeden biri Kestel oldu

Yerel ve genel iktidar olduğu 1999’dan bu yana siyasi sessizliğe bürünen DSP, 31 Mart yerel seçimi öncesi CHP aday adaylarının katılıp aday olmalarıyla siyasi cazibe merkezi haline geldi. Haberlere… Bir de Cihan Partisi ile ittifak... devamını oku... | Paylaş!

09

02 2019

Deneyimli adayla DSP de sahaya çıkıyor… Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge Büyükşehir adayı oldu

1999 yılında ilk kez yerel ve genel seçimler bir arada yapıldı ve Bülent Ecevit liderliğindeki DSP iki seçimden de iktidar olarak çıktı. Sonrasında… 2002 genel seçiminde baraja takılan DSP, benzer sonucu 2004 yerel seçiminde belediye... devamını oku... | Paylaş!

07

02 2019

Cumhurbaşkanı adaylığı için DSP örgütünün 100 bin imza toplamak üzere sokağa çıktığı DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Bursa’ya geliyor

Doğu Perinçek’i cumhurbaşkanı aday göstermek için 100 bin imza toplamak üzere sahaya çıkan Vatan Partisi gibi DSP örgütleri de genel başkanları Önder Aksakal’ı aday göstermek için sahada imza topluyorlar. Bugün de… DSP Genel... devamını oku... | Paylaş!

29

03 2018

2019’da DSP’nin tavrını Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge açıkladı: DSP Genel Başkanı Aksakal 100 bin imzayla aday

Haftaya başlarken… Devlet Bahçeli 2019’daki seçimlerde MHP’nin cumhurbaşkanı adayı çıkarmayıp Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklaması sert siyasi polemiklere yol açtı, ama partiler de kararlarını... devamını oku... | Paylaş!

11

01 2018

DSP Genel Başkan Yardımcısı Özbilge: Dışarıdan Atatürk milliyetçiliği hedef alınıyor, içeride ekonomik sorun büyük

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ile birlikte yurt gezisinden yeni dönem DSP’nin Bursalı Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge ile sohbet ederken izlenimlerini merak ettik. “Ankara’dan bakınca nasıl görünüyor?” diye sorunca da... devamını oku... | Paylaş!

11

11 2017

DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge’den CHP’ye taş, seçmene çağrı: Lütfen sandığa gidin, kader değişsin

Bir yandan Bursa’nın mahalle ve köylerini uçtan uca sokak sokak geziyor, bir yandan Ankara’ya yetişip DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın yurt gezileri ve hayır çalışmalarına katılıyor. DSP Genel Başkan Yardımcısı... devamını oku... | Paylaş!

04

04 2017

3 partiden katılımlarla moral bulan DSP Genel Başkan Yardımcısı Özbilge çağrı yaptı: Barajları kaldırıp adil seçim sistemiyle seçime!

Bu yolla da… Demokratik Sol Parti’nin geçen hafta yapılan il kongresi sırasında, CHP Yıldırım, Merkez Parti ve Dolunay Partisi’nden bazı katılımlar oldu. Kongre sonrası… DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge ile sohbet... devamını oku... | Paylaş!

06

10 2016

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal İl kongresi için Bursa’ya geliyor

Demokratik Sol Parti pazar günü il kongresi yapıyor. Ördekli Kültür Merkezi’nde saat 13.30’da başlayacak kongrede, şubat ayında İl Başkanı olarak atanan Hüseyin Cahit Akıncı şu an için tek aday. Akıncı, hafta başında DSP... devamını oku... | Paylaş!

24

09 2016

Koyunhisar’da cuma namazı kılan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın köylerdeki hızlı, ama sessiz turu

Zamanının büyük bölümünü artık Ankara’da ve yurt gezilerinde geçiren DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge kendi kenti Bursa’dan da uzak durmuyor. Eksik olmasın, Bursa’ya gelişlerinde çay içmeye uğruyor,... devamını oku... | Paylaş!

24

05 2016

Meclis Başkanı’nı ziyaret eden DSP 4 maddelik demokrasi mektubu verdi: Baraj kalksın, hemen seçim olsun!

Daha önce de yazdık… DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge artık zamanının büyük bölümünü Ankara’da ve örgüt ziyaretleri için yurt gezilerinde geçiriyor. Bursa’ya da ayda birkaç gün gelebiliyor. O gelişlerinde de çay... devamını oku... | Paylaş!

17

04 2016