Etiket: Emine Erdoğan

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan hedefi gösterdi: Her biri tohum olan çocukları iyi işleyerek gelecek inşa edilebilir

Daveti… Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptı. İstanbul Dolmabahçe’deki Cumhurbaşkanlığı Ofisi’ndeki iftar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde gerçekleşti. İftar yemeği… Okullarda planlanan Tasarım Beceri Atölyeleri projesinin Eğitime Değer Katanlar adı altında geniş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanlığıı Sözcüsü İbrahim Kalın’a, üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan desenli halı sürprizi

Geçen hafta… Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın kitabını imzalamak üzere Bursa’ya geldi. Merinos’ta gençlerle buluşup konferans verdi, BKM Özlüce’deyse yeni kitabı Barbar, Modern, Medeni’yi imzaladı. İşte… Bu iki etkinlik arasında Kalın bir de sürprizle karşılaştı. Sürprizi de… Orhangazi merkezli... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde Emine Erdoğan’ın kadın milletvekilleriyle kar hatırası pozu

Fotoğraf… Ankara’da yoğun kar yağışının olduğu hafta Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bahçesinde çekildi. AK Parti’nin kadın milletvekilleriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan sohbet ve fikir alışverişinin ardından Beştepe’de kar hatırası için fotoğraf... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak en büyük ekonomik saldırının perde arkasını milletvekillerine anlattı: Türkiye’yi çöktürmek istediler

Fotoğraf ilgimizi çekti… Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak aralarında Bursa milletvekillerinin yer aldığı Marmara Bölgesi AK Parti Milletvekilleri ile Beştepe’de toplantı yapıyor. Sorduğumuzda… Toplantının “ekonomik gelişmelerle ilgili milletvekillerini bilgilendirmek” için yapıldığını öğrendik. Asıl... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mehter ve senfoniyle başlayıp evrensel ve etkileyici bir duayla biten Beştepe’deki törenin dikkat çekici mesajları var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yemin sonrası Anıtkabir’e  gittiğinde, televizyon ekranlarında göreve başlama törenini izlemek üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önüne gelen 6 bin kişinin görüntüsü vardı. İzlerken, bugüne kadar böylesine geniş devlet töreni olmadığını anımsadık. Gerçi… 11.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Emine Erdoğan iş dünyası ve sanatçı kadınlara iftarında özel mesaj verdi: Kadınlarımızın karar mekanizmalarında etkin şekilde yer almalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan pazartesi akşamı Bursa iftarına katılırken, eşi Emine Erdoğan da İstanbul Huber Köşkü’ndeki kadın iftarında önemli bir mesaj verdi: “Toplumların yeniden inşasında, ortak değerlerin yüceltilmesinde başrolün kadınlara düştüğüne inanıyorum. Bu nedenle kadınlarımızın karar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Girişimci kadınlara destek amacıyla bir araya gelen Türkiye’nin en güçlü iş kadınları arasında Bursalı genç bir tekstilci de var

İlk adım… Türkiye İş Kadınları Derneği ile atıldı. Nilüfer Bulut’un başkanı olduğu TİKAD, bünyesinde Türkiye’nin güçlü iş kadınlarını bir araya getirdi. Sonrasında… TİKAD bünyesinde TİKAD Yatırım A.Ş. adıyla bir fon kuruldu. Bu fon… İnovasyon, teknoloji ve yeni ekonomi alanlarında işletmesini kurup... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

KADEM’in geleneksel iftarında Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan siyasete mesaj verdi: Kadınları güçlü olan toplum sağlamdır

Kuruluşunun üzerinden daha 5 yıl geçmedi, ama kısa adıyla KADEM olarak bilinen Kadın ve Demokrasi Derneği kadınların gelişimine yönelik etkinlikleriyle kendini kabul ettirdi. Doç. Dr. Sare Aydın’ın başkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın başkan yardımcısı olduğu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gidip Bursa Olgunlaştırma Enstitüsü’nün Dolmabahçe Sarayı’ndaki sergisine Emine Erdoğan’ı davet etti

Yıllarca… Ankara’daki Olgunlaştırma Enstitüsü ürünlerinin sergilendiği defileler gündeme geldi. Osmanlı kaftanları başta olmak üzere geleneksel el işlerinin yaşatıldığı Olgunlaştırma Enstitüsü artık Bursa’da adından söz ettiriyor. Hatta… Veysel Karani Mahallesi’nde bulunan Olgunlaştırma Enstitüsü 2 yıl... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Toplumun gönlüne dokunan konuların sorumlusu Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu’na en özel görev: Arakan yardımlarını

Görünen o ki… Bu dönem gündeme gelen konular Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun siyasi popüleritesini arttıracak. Çünkü, kamuoyunun ilgisini çekecek gelişmeler, Çavuşoğlu’na bağlı kurumların sorumluluk alanlarında oluyor. Örneğin… Son günlerde Arakan’da yaşanan Müslüman soykırımı nedeniyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et