Etiket: Emine Ülker Tarhan

Yeni parti haberlerine Arınç’tan cevap: Başka parti yok, içimiz kan ağlasa bile AK Parti’deyiz

Gördüğümüz şu: Bursa siyaseti için abi kavramı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile birlikte başladı. Üstelik, AK Parti 2011 genel seçimlerinde Bursa’dan aday gösterdiğinde, diğer partilerde bile ağabeyliği kabul gördü. Zaten… O da medyayla bir çeşit vedalaşma toplantısında ağabeyliği sevdiğini ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anadolu Partisi kendi tanımladı: Yurtsever bir halk hareketi

Emine Ülker Tarhan liderliğindeki Anadolu Partisi bir yandan kuruluş ve örgütlenme çalışmalarını, diğer yandan seçim hazırlığını yürütüyor. Türkiye’de örgütlenilen il sayısı 60’ı aştı. Bursa’da 11 ilçeye ulaşıldı. Bursa örgütünün tanışma ve kaynaşma yemeği için Bursa’ya gelen Anadolu Partisi Genel... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anadolu Partisi dayanışma yemeğiyle başlıyor, Emine Ülker Tarhan da bekleniyor

Seçime katılabilmek için gerekli örgütlenme barajını aştıklarını daha önce duyuran Anadolu Partisi bir yandan da kadrolarını oluşturuyor. Bursa’da örgütlenilen ilçe sayısı 7’den 9’a çıkarken, Setbaşı’nda bulunan ve tüm ilçelerin de içinde yer aldığı İl Başkanlığı binası açılış aşamasına geldi. Bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Emine Ülker Tarhan, sosyal medyadan sokaklara çıkıyor!

Kemal Kılıçdaroğlu ile yaşadığı ayrışmadan sonra CHP’den kopup Anadolu Partisi’ni kuran Emine Ülker Tarhan arayış halindeki siyasetin umutlarından biri oldu. Örgütlenme çalışmalarını sürdüren Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan’ı daha çok sosyal medyadan takip ediyoruz. O da sosyal medya dışında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anadolu Partisi’nin Bursa İl ve 9 ilçe örgütleri hazır!

Siyasette… Emine Ülker Tarhan’dan umutlu olan bir kesim var. Zaten, CHP’den istifa edip Anadolu Partisi’ni kurarken de çevresinde böyle bir hareket oluştu. Nitekim, 46 il ve 237 ilçede örgütlenerek seçime katılabilme barajını aştıklarını Tarhan önceki gece sosyal medyada açıkladı. Bunun üzerine… CHP Osmangazi’de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Emine Ülker Tarhan CHP’den ayrılıp parti kurma nedenini sosyal medyada açıkladı

CHP’den ayrılıp Anadolu Partisi’ni kuran Emine Ülker Tarhan mesajlarını sosyal medyadan veriyor. Son mesajında da CHP’den ayrılma kararını şu soruyla açıklıyor: “Seçim barajı yüzde 10 diye hiçbir şey yapmayıp temsil edilmediğini düşünen, bir şeyleri değiştirememekten yorgun düşmüş, umutsuz bunca iyi insan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et