Etiket: Emine Yavuz Gözgeç

Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç’ten ipucu: Yargı Reformu’yla ‘uzman hakim’ uygulaması geliyor

AK Parti Bursa Milletvekili Avukat Emine Yavuz Gözgeç’le sohbet ederken, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi olarak hazırlanan Yargı Reformu’nda yer alan konulardan birine dikkat çekti: “Uzmanlık gerektiren konularda ayrı ihtisas mahkemeleri kurulacak. Bu nedenle de ceza ve hukuk hakimleri daha başta birbirlerinden... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kalkınma Planı’na Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç’in takip ettiği 2 proje girdi: Kırsalda kadın girişimciye ve kadın kooperatiflerine destek

Geçen hafta… TBMM yasama çalışmalarını tamamlayıp tatile girerken, 11. Kalkınma Planı’nı da görüşüp kabul etti. Gerçi… Gençlik yıllarımızda Kalkınma Planı tartışmalarının “Plan mı, pilav mı?” ekseninde kaldığına tanıklık etmiştik. En azından, 5. Kalkınma Planı için yapılan görüşmelerde bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İl Yönetim Kurulu üyeliği ve İl Kadın Kolu Başkanlığı gibi görevlerle siyasetin tabanından geliyor, kadına dokunan siyaset yapıyor: Emine Yavuz Gözgeç

Yıllarca Milli Görüş partilerinin İl Yönetim Kurulları ve İl Kadın Kolları’nda siyaset yaptı. AK Parti’de de İl Yönetim Kurulu’ndayken İl Kadın Kolları Başkanlığı üstlendi. 2 dönemdir AK Parti Bursa Milletvekili seçilen Avukat Emine Yavuz Gözgeç tabandan gelme, özellikle de kadın siyaseti tabanından gelmenin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Faruk Çelik seçim sahasına çıktı ve Demirtaş’a uyarılar yapıp oy istedi: Ülkenin geleceği için Cumhur İttifakı’na verilecek oylar çok önemli

Hem Bursa, hem AK Parti siyasetinin önemli ismi Faruk Çelik bir süredir ziyaretler yapıyor, davetlere katılıyor, arkadaşlarıyla değerlendirmelerini paylaşıyor, ama siyasi ortamlara katılmıyordu. AK Parti Bursa milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Mustafa Esgin ve Refik Özen’le birlikte katıldığı Demirtaş’taki AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kızılay’ın organize ettiği Anadolu İl Dernekleri kan bağışı kampanyasına Başkan Aktaş ve Milletvekili Gözgeç destek verdi

Çağrıyı… Hafta içinde Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptı. Soğuk havanın da etkisiyle zor günlerin dostu Kızılay’daki kan stoklarının azaldığını açıklayan Dr. Kınık, vatandaşları kan bağışına davet etti. Bunun üzerine… Harekete geçen Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde Emine Erdoğan’ın kadın milletvekilleriyle kar hatırası pozu

Fotoğraf… Ankara’da yoğun kar yağışının olduğu hafta Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bahçesinde çekildi. AK Parti’nin kadın milletvekilleriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan sohbet ve fikir alışverişinin ardından Beştepe’de kar hatırası için fotoğraf... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

10 yıllık aradan sonra Batı Trakyalılardan aile buluşması… Sadık Ahmet’in eşi Yılın Kadını Ödülü için Bursa’daydı

Kuşku yok ki… Bursa’da iş yaşamından spor ve siyasete her alanda önemli isimler yetiştiren Batı Trakyalılar kentin etkili topluluğu. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği de 10 yıllık aranın ardından aile buluşmasında camiayı bir araya getirdi. TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Milletvekillerinin yatırımdan yönetime her şeyiyle Bursa’yı ele aldıkları Ankara zirvesine Çavuşoğlu yorumu: Konumuz de, işimiz de Bursa

Daveti… Geçen dönem Başbakan Yardımcısı olarak hükümette sorumluluk üstlenen, bu dönem TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı olan AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu yaptı. Amacı… 31 Mart yerel seçimi yaklaşırken Bursa’yı tüm yönleriyle ele almaktı. İşte… Çavuşoğlu’nun evsahipliğinde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, ‘İnsanlığa Umut Türkiye Sergisi’ açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Aralık’ta kutlanan Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında dikkat çekici bir etkinliğe katıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen İnsanlığın Medeniyeti konulu programda önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasından sonra da İnsanlığa Umut Türkiye sergisinin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin temayül yoklaması için eski Bakan Fatma Betül Sayan Kaya geliyor, 7 Bursa Milletvekili’ne de farklı illerde görev verildi

AK Parti, yerel ve genel her seçimde aksatmadan uyguladığı aday belirleme yöntemi olan temayül yoklamasını 18 Kasım Pazar günü yapıyor. Üstelik… Geçmişte “Siz burada saymaya uğraşmayın, biz Ankara’ya götürüp sayarız” denilen ve sayılıp sayılmadığı tartışılan temayül oylaması bu kez elektronik ortamda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et