Etiket: en genç İl Başkanı

En genç İl Başkanı’ndan sonra en genç Osmangazi İlçe Başkanı ile genç MHP’den farklı hedef: Alışılagelmişin dışında siyasetle dokunan parti

Görüntü şu: Bu dönem en genç yönetim kadrosu MHP’de ortaya çıktı. Önce en genç İl Başkanı olarak Cihangir Kalkancı göreve başladı, onun bıraktığı Osmangazi’ye de en genç İlçe Başkanı olarak Seyfi Seyfioğlu atandı. MHP Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi Seyfioğlu ile Başkan Yardımcısı Mevlüt Özgü ve İlçe... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yenilenip gençleşen yönetimiyle ‘en umut veren’ dönemindeki MHP ikinci parti olduğu 10 ilçeyi hedefine aldı

Bursa siyasetinin en genç İl Başkanı oldu Cihangir Kalkancı, ama siyasi geçmiş olarak bakıldığında “aileden Ülkücü” gelenekten geldiği için hep siyasetin içinde oldu.. MHP İl Başkanı atandığında, yönetimini de 40 yaş altı ortalamayla oluşturdu ve siyasi değişim adına çok önemli hamle yaptı. En... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

En genç il başkanı MHP’de 40 yaş altı yönetim oluşturdu, ‘gençlik açılımı’ için özel siyaset programları hazırlıyor

Genel anlamda… MHP’nin siyaset yaptığı tabanın iki farklı yapısı var. İlkini, tüm siyasi partilerde olduğu gibi genel yapı oluşturuyor. Ne var ki, teşkilatlar ve üye tabanını oluşturan bu genel yapının yaş ortalaması giderek yükseliyor. Bununla birlikte… MHP’nin taban bulduğu Ülkü Ocakları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et