Etiket: Eren Bülbül

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu’ndan kampanya: Bir Fidan Dik, Adı Eren Olsun! Toprakla Buluşsun, Eren’ler Varolsun!

Daha önce… 15 Temmuz hain darbe girişimini engellemek için şehit olan Ömer Halisdemir’in Niğde’deki evine giden AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları ve yönetimi, bu kez Eren Bülbül için Maçka’daydılar. Eren’in şehit düştüğü yerden toprak getiren AK Parti Osmangazi gençleri, “Bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu gençler için vefa önemli… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu, ülkeyi duygulandıran Eren Bülbül’ün yıldönümünde Maçka’da mezarındaydılar

2 yıl önceydi… PKK’lı teröristler Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit ettiler. Saldırı sonrası ortaya çıkan Eren Bülbül’ün 24 Haziran 2017 tarihli Facebook paylaşımı ise ülke genelinde duygu fırtınası estirdi: “Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Karacabeyli gençlerin oluşturduğu Vatan Sevdalıları Platformu’ndan Maçka Şehidi Eren Bülbül’e çiçek, Cumhurbaşkanı’na plaket

Daha çocuktu, ama teröristlerin saklandığı evi gösterirken vurulup şehit oldu. Maçka Şehidi Eren Bülbül olayı ülkenin her yanında derin duygulara yol açtı, bir anlamda toplumun gözünün açılmasını da sağladı. Nitekim… Eren Bülbül’ün Trabzon’un Maçka ilçesindeki  mezarı ziyaretçi akınına uğruyor.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et